Dla pracowników

Pracownicy Wydziału Inżynierii Produkcji

Imię i nazwisko Katedra Telefon e-mail budynek/
pokój
dr hab. inż. Monika Aniszewska KMRiL 22 59 345 20 monika_aniszewska@sggw.pl 18/203
dr inż. Michał Awtoniuk KPI 22 59 346 08 michal_awtoniuk@sggw.pl 19/6
dr inż. Joanna Aleksiejuk KPI 22 59 346 05 joanna_aleksiejuk@sggw.pl 19/9
dr inż. Tomasz Bakoń KPI 22 59 346 26 tomasz_bakon@sggw.pl 19/10
dr inż. Urszula Błuszkowska KMRiL 22 59 345 20 urszula_bluszkowska@sggw.pl 18/203
dr inż. Piotr Borowski KOiIP 22 59 345 57 piotr_borowski@sggw.pl 17/18
dr inż. Andrzej Bryś KPI 22 59 346 15
andrzej_brys@sggw.pl 19/26
dr inż. Jacek Brzózko KMRiL 22 59 345 17 jacek_brzozko@sggw.pl 18/202
prof. dr hab. inż. Jerzy Buliński KMRiL 22 59 345 27 jbulinski@wp.pl 18/116
dr hab. inż. Jarosław Chlebowski KMRiL 22 59 345 32 jaroslaw_chlebowski@sggw.pl 18/113
prof. dr hab. Andrzej Chochowski KPI 22 59 346 00 andrzej_chochowski@sggw.pl 19/2
dr inż. Aneta Choińska KPI 22 59 346 28
aneta_choinska@sggw.pl 19/15
dr inż. Dariusz Czekalski KPI 22 59 346 06 dariusz_czekalski@sggw.pl 19/1
dr inż. Magdalena Dąbrowska-Salwin KMRiL 22 59 345 36 magdalena_dabrowska@sggw.pl 18/102
dr hab. inż. Bogdan Dróżdż KOiIP 22 59 345 64 bogdan_drozdz@sggw.pl 17/4
dr hab. inż. Adam Ekielski KOiIP 22 59 345 63 adam_ekielski@sggw.pl 17/2
prof. dr hab. inż. Stanisław Gach KMRiL 22 59 345 30 stanislaw_gach@sggw.pl 18/115
dr hab. inż. Marek Gaworski KOiIP 22 59 345 83 marek_gaworski@sggw.pl 17/6
dr inż. Jakub Gawron KOiIP 22 59 345 77 jakub_gawron@sggw.pl 17/12
dr inż. Arkadiusz Gendek KMRiL 22 59 345 13 arkadiusz_gendek@sggw.pl 18/204
dr inż. Szymon Głowacki KPI 22 59 346 16 szymon_glowacki@sggw.pl 19/20
dr inż. Ewa Golisz KPI 22 59 346 14 ewa_golisz@sggw.pl 19/16
dr hab. inż. Krzysztof Górnicki KPI 22 59 346 24 krzysztof_gornicki@sggw.pl 19/21
dr inż. Monika Janaszek-Mańkowska KPI 22 59 346 23 monika_janaszek@sggw.pl 19/22
prof. dr hab. Małgorzata Jaros KPI 22 59 346 13 malgorzata_jaros@sggw.pl 19/17
prof dr hab. inż. Agnieszka Kaleta KPI 22 59 346 22 agnieszka_kaleta@sggw.pl 19/25
dr hab. inż. Jan Kamiński KMRiL 22 59 345 37 jan_kaminski@sggw.pl 18/101
dr inż. Anna Maria Klepacka KOiIP 22 59 345 71 anna_klepacka@sggw.pl 17/19
dr hab. inż. Marek Klimkiewicz KOiIP 22 59 345 76 marek_klimkiewicz@sggw.pl 17/11
dr hab. inż. Jacek Klonowski KMRiL 22 59 345 39 jacek_klonowski@sggw.pl 18/131
dr hab. inż. Krzysztof Kostyra KMRiL 22 59 345 33 krzysztof_kostyra@sggw.pl 18/111
dr inż. Krzysztof Korpysz KPI 22 59 346 07 krzysztof_korpysz@sggw.pl 19/1
dr inż. Rafał Korupczyński KPI 22 59 346 26
rafal_korupczynski@sggw.pl 19/10
prof. dr hab. Franciszek Krawiec KOiIP 22 59 345 55 franciszek_krawiec@sggw.pl 17/19
dr inż. Ewa Kukiełko KPI 22 59 346 14 ewa_kukielko@sggw.pl 19/16
prof. dr hab. inż. Adam Kupczyk KOiIP 22 59 345 62 adam_kupczyk@sggw.pl 17/8
prof. dr hab. inż. Aleksander Lisowski KMRiL 22 59 345 38 aleksander_lisowski@sggw.pl 18/132
dr inż. Aleksandra Lubańska KOiIP 22 59 345 56 aleksandra_lubanska@sggw.pl 17/15
dr hab. inż. Adam Maciak KMRiL 22 59 345 19 adam_maciak@sggw.pl 18/201
prof. dr hab. inż. Jerzy Michalski KOiIP 22 59 345 85 jerzy_michalski@sggw.pl 17/9
prof. dr hab. inż. Leszek Mieszkalski KOiIP 22 59 345 58 leszek_mieszkalski@sggw.pl 17/5
dr inż. Remigiusz Mruk KOiIP 22 59 345 78 remigiusz_mruk@sggw.pl 17/13
dr hab. inż. Tomasz Nowakowski KMRiL 22 59 345 35 tomasz_nowakowski@sggw.pl 18/109
dr hab. inż. Tomasz Nurek KMRiL 22 59 345 16 tomasz_nurek@sggw.pl 18/207
dr hab. inż. Paweł Obstawski KPI 22 59 346 06 pawel_obstawski@sggw.pl 19/1
dr hab. Ewa Piotrowska KPI 22 59 346 12 ewa_piotrowska@sggw.pl 19/18
dr inż. Arkadiusz Ratajski KPI 22 59 346 23 arkadiusz_ratajski@sggw.pl 19/22
dr hab. inż. Robert Sałat KPI 22 59 346 08 robert_salat@sggw.pl 19/6
dr inż. Jan Skarżyński KMRiL 22 59 345 17 jan_skarzynski@sggw.pl 18/208
dr inż. Jacek Skudlarski KOiIP 22 59 345 81
jacek_skudlarski@sggw.pl 17/1
dr inż. Jacek Słoma KOiIP 22 59 345 85 jacek_sloma@sggw.pl 17/9
dr inż. Mariusz Sojak KPI 22 59 346 16 mariusz_sojak@sggw.pl 19/20
dr inż. Adam Strużyk KMRiL 22 59 345 34 adam_struzyk@sggw.pl 18/110
dr hab. inż. Michał Sypuła KMRiL 22 59 345 31 michal_sypula@sggw.pl 18/114
dr inż. Adam Świętochowski KMRiL 22 59 345 36 adam_swietochowski@sggw.pl 18/102
dr hab. inż. Jędrzej Trajer KPI 22 59 346 17 jedrzej_trajer@sggw.pl 19/23
dr inż. Karol Tucki KOiIP 22 59 345 78 karol_tucki@sggw.pl 17/13
dr inż. Marek Wawer KPI 22 59 346 15 marek_wawer@sggw.pl 19/19
dr inż. Radosław Winiczenko KPI 22 59 346 24 radoslaw_winiczenko@sggw.pl 19/21
prof. dr hab. inż. Janusz Wojdalski KOiIP 22 59 345 79 janusz_wojdalski@sggw.pl 17/14
mgr inż. Katarzyna Woźniak KPI 22 59 346 28
katarzyna_wozniak@sggw.pl 19/14
dr inż. Krzysztof Wójcik KMRiL 22 59 345 24 krzysztof_wojcik@sggw.pl 18/205
dr inż. Maciej Zawidzki KPI 22 59 346 28 maciej_zawidzki@sggw.pl 19/15
dr hab. inż. Witold Zychowicz KMRiL 22 59 345 21 witold_zychowicz@sggw.pl 18/212
dr inż. Tomasz Żelaziński KOiIP 22 59 345 65 tomasz_zelazinski@sggw.pl 17/2

Pracownicy administracyjni i techniczni


Imię i nazwisko Katedra Telefon e-mail budynek/
pokój
mgr inż. Andrzej Banach KMRiL      
mgr inż. Marzena Biesalska Dziekanat 22 59 345 06 marzena_biesalska@sggw.pl 21/
mgr inż. Krystyna Bondaruk KPI 22 59 346 18 krystyna_bondaruk@sggw.pl 19/24
Genowefa Grochała KOiIP 22 59 345 60 genowefa_grochala@sggw.pl 17/8
Halina Gugała KPI 22 59 346 00 halina_gugala@sggw.pl 19/2
mgr inż. Irmina Jakubczyk Dziekanat 22 59 345 00 irmina_jakubczyk@sggw.pl 21/
Małgorzata Kamińska KMRiL 22 59 345 23 malgorzata_kaminska@sggw.pl 18/224
mgr inż. Jowita Obstawska KOiIP / SKP 22 59 345 73 jowita_obstawska@sggw.pl 17/10
Jarosław Olejnikowski KOiIP 22 59 345 80   20/SKP
Janusz Snopko KMRiL 22 59 345 25   OBT
Małgorzata Wiśniewska Dziekanat 22 59 344 98 malgorzata_wisniewska@sggw.pl 21/

Stacja Kontroli Pojazdów


Imię i nazwisko Katedra Telefon e-mail budynek/
pokój
Jerzy Godlewski SKP 22 59 345 80   20/SKP
inż. Ryszard Klimek SKP 22 59 345 80   20/SKP
mgr inż. Jowita Obstawska KOiIP / SKP 22 59 345 73 (80)
jowita_obstawska@sggw.pl 20/SKP
inż. Michał Sekuła SKP 22 59 345 80   20/SKP
mgr inż. Robert Sobótka SKP 22 59 345 80 robert_sobotka@sggw.pl 20/SKP
Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -