Sylabusy

Sylabusy – studia stacjonarne I stopnia

Sylabusy przedmiotów realizowanych na studiach stacjonarnych I stopnia

Technika Rolnicza i Leśna

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Automatyka i podstawy sterowania
Robert Sałat
234.5 KiBod 2012-13433
Biologiczne Podstawy Produkcji
Grażyna Mastalerczuk
195.3 KiBod 2012-13284
Certyfikacja
Jerzy Buliński
245.2 KiBod 2012-13249
Chemia
201.6 KiBod 2012-13391
Ćwiczenia terenowe profilowane L
Jan Grzegorz Skarżyński
203.1 KiBod 2012-13292
Ćwiczenia terenowe profilowane R
Stanisław Gach
200.5 KiBod 2012-13247
Ćwiczenia terenowe profilowane T
Dariusz Czekalski
200.0 KiBod 2012-13345
Ekonomia
Anna Maria Klepacka
190.2 KiBod 2012-13363
Eksploatacja techniczna
Marek Klimkiewicz
195.4 KiBod 2012-13383
Eksploatacja techniczna
Marek Klimkiewicz
46.2 KiBod 2015/16120
Energetyka Wiatrowa
Rafał Korupczyński
203.1 KiBod 2012-13253
Energetyka wiatrowa
199.6 KiBod 2017/183
Ergonomia
Jerzy Buliński
343.7 KiBod 2012-13251
Fizyka
Mirosław Dolata
200.3 KiBod 2012-13238
Geotermia i Pompy Ciepła
Dariusz Czekalski
265.3 KiBod 2012-13231
Geotermia i pompy ciepła
Dariusz Czekalski
43.5 KiBod 2015/16181
Geotermia i pompy ciepła
183.2 KiBod 2017/184
Gospodarka energetyczna
Dariusz Czekalski
211.4 KiBod 2012-13250
Gospodarka energetyczna
Dariusz Czekalski
43.2 KiBod 2015/16102
Grafika Inżynierska
Marek Wawer
200.4 KiBod 2012-131056
Hydrotechnika
Słwomir Bajkowski
256.3 KiB07.10.2014300
Hydrotechnika
Sławomir Bajkowski
189.5 KiBod 2015/16106
Inżynieria elektryczna
Andrzej Chochowski
216.4 KiBod 2012-13497
Jakość wyrobów
Jerzy Buliński
244.1 KiBod 2012-13333
Język angielski sem. 2
Elżbieta Smol
287.7 KiBod 2012-13276
Język angielski sem. 3
Elżbieta Smol
289.9 KiBod 2012-13265
Języki programowania
Krzysztof Górnicki
213.9 KiBod 2012-13293
Komputerowe przetwarzanie danych
Mariusz Sojak
196.1 KiBod 2012-13291
Komunikowanie społeczne
Krystyna Krzyżanowska
214.3 KiBod 2012-13289
Logistyka
Witold Zychowicz
202.0 KiBod 2012-13363
Maszynoznawstwo leśne
Jacek Brzózko
193.5 KiBod 2012-13333
Maszynoznawstwo przetwórstwa spożywczego
Janusz Wojdalski
202.9 KiBod 2012-13699
Maszynoznawstwo rolnicze
Jacek Klonowski
222.0 KiBod 2012-13398
Maszyny do produkcji roślinnej
Jacek Klonowski
223.4 KiBod 2012-13375
Maszyny do produkcji zwierzęcej
Jarosław Chlebowski
202.2 KiBod 2012-13611
Maszyny leśne
Adam Maciak
201.7 KiBod 2012-13397
Maszyny leśne - projekt
Jacek Brzózko
192.1 KiBod 2012-13320
Maszyny ogrodnicze
Tomasz Nowakowski
193.6 KiBod 2012-13308
Maszyny rolnicze - projekt
Stanisław Gach
227.2 KiBod 2012-13424
Matematyka Wyższa I
Włodzimierz Wojas
246.2 KiBod 2012-13459
Matematyka Wyższa II
Włodzimierz Wojas
249.2 KiBod 2012-13370
Małe elektrownie wodne
Sławomir Bajkowski
190.8 KiBod 2012-13613
Małe elektrownie wodne (od 2015.03.04)
Sławomir Bajkowski
274.4 KiB4.03.2015341
Mechanika ogólna
Ewa Piotrowska
214.6 KiBod 2012-13364
Metody numeryczne w inżynierii
Ewa Kukiełko
199.3 KiBod 2012-13400
Nauka o materiałach - ćwiczenia
Jacek Słoma
189.4 KiBod 2012-13354
Nauka o materiałach - wykład
Jacek Słoma
188.3 KiBod 2012-13436
Organizacja produkcji rolniczej i usług
Marek Gaworski
193.1 KiBod 2012-13328
Podstawy Elektroniki
Rafał Korupczyński
202.2 KiBod 2012-13316
Podstawy konstrukcji maszyn
Aleksander Lisowski
193.1 KiBod 2012-131394
Pojazdy rolnicze i leśne
Adam Ekielski
232.5 KiBod 2012-13398
Praktyka Zawodowa
Marek Wawer
201.1 KiBod 2012-13286
Produkcja rolnicza i leśna
Marek Gaworski
195.1 KiBod 2012-13258
Projektowanie Procesów Technologicznych w Leśnictwie
Arkadiusz Gendek
202.0 KiBod 2012-13209
Przechowalnictwo
Michał Sypuła
200.6 KiBod 2012-13519
Rachunek kosztów dla inżynierów
Grażyna Paulina Wójcik
238.7 KiBod 2012-13293
Rynek energii
Witold Włodarczyk
200.5 KiBod 2012-13252
Seminarium dyplomowe sem. 6
Witold Zychowicz
199.8 KiBod 2012-13224
Seminarium dyplomowe sem. 7
Witold Zychowicz
199.7 KiBod 2012-13260
Socjologia
Małgorzata Herudzińska
251.6 KiBod 2012-13287
Systemy Informatyczne w Leśnictwie
Arkadiusz Gendek
199.7 KiBod 2012-13226
Słoneczne Instalacje Grzewcze
Dariusz Czekalski
204.2 KiBod 2012-13289
Słoneczne instalacje grzewcze
160.8 KiBod 2017/183
Słoneczne instalacjie cieplne
Dariusz Czekalski
45.2 KiBod 2015/16115
Technika cieplna
Agnieszka Kaleta
214.5 KiBod 2012-13298
Technika cieplna
Agnieszka Kaleta
46.7 KiBod 2015/16107
Technika grzewcza
Jarosław Olszak
200.7 KiBod 2012-13271
Techniki rolnictwa precyzyjnego
Adam Świętochowski
41.2 KiBod 2015/16239
Techniki rolnictwa precyzyjnego
191.4 KiBod 2017/182
Technologia informacyjna
Mariusz Sojak
198.1 KiBod 2012-13308
Technologia Żywności
Janusz Wojdalski
230.7 KiBod 2012-13509
Technologie biopaliw ciekłych i gazowych
Adam Kupczyk
236.5 KiBod 2012-13274
Technologie produkcji biomasy
Jacek Klonowski
222.4 KiBod 2012-13333
Teoria Maszyn i Mechanizmów
Tomasz Nowakowski
194.0 KiBod 2012-13855
Towaroznawstwo rolnicze
Krzysztof Kostyra
181.4 KiBod 2012-13324
Transport i składowanie drewna
Witold Zychowicz
222.8 KiBod 2012-13562
Układy hydrauliczne
Jerzy Więsik
201.9 KiBod 2012-13492
Uprawa roślin energetycznych
Zdzisław Wyszyński
205.7 KiBod 2012-13364
Użytkowanie lasu
Jan Grzegorz Skarżyński
205.9 KiBod 2012-13327
Użytkowanie maszyn
Jacek Skudlarski
229.7 KiBod 2012-13291
Użytkowanie maszyn - projekt
Jacek Skudlarski
231.7 KiBod 2012-13368
Użytkowanie maszyn leśnych
Adam Maciak
200.8 KiBod 2012-13339
Użytkowanie maszyn leśnych - projekt
Adam Maciak
201.3 KiBod 2012-13224
Użytkowanie maszyn przetwórstwa spożywczego
Janusz Wojdalski
206.0 KiBod 2012-13687
Wytrzymałość materiałów
Ewa Piotrowska
201.1 KiBod 2012-13308
Wytrzymałość materiałów
Andrzej Bryś
33.5 KiBod 2015/16162

Technologie Energii Odnawialnej

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Agrofizyka
Leszek Mieszkalski
214.2 KiBod 2012-13391
Audyt energetyczny budynków
Krzysztof Wiśniewski
47.4 KiBod 2012-13398
Automatyka
Robert Sałat
55.6 KiBod 2012-13377
Biotechnologiczne podstawy produktywności rolniczej
Wojciech Pląder
42.7 KiBod 2012-13304
Budownictwo ogólne
Marcin Pisarski
43.2 KiBod 2012-13361
Chemia
Dorota Kowalska
45.7 KiBod 2012-13393
Chemia ogólna
194.7 KiBod 2017/187
Chemia rolna
Jan Łabętowicz
52.5 KiBod 2012-13457
Eksploatacja maszyn i urządzeń
Marek Klimkiewicz
38.0 KiBod 2012-13306
Elektroenergetyka
Andrzej Chochowski
44.3 KiBod 2015/16159
Energetyka Słoneczna
Dariusz Czekalski
44.0 KiBod 2012-13257
Energetyka Wiatrowa
Rafał Korupczyński
43.5 KiBod 2012-13312
Energoelektronika
Rafał Korupczyński
41.7 KiBod 2012-13429
Ergonomia
Jerzy Buliński
46.1 KiBod 2012-13334
Fizyka
Mirosław Dolata
44.5 KiBod 2012-13350
Fizyka
Mirosław Dolata
90.6 KiBod 2015/16131
Fizyka
140.2 KiBod 2017/186
Geologia
Tomasz Falkowski
46.3 KiBod 2012-13380
Geologia
199.1 KiBod 2017/187
Gospodarka energetyczna
Dariusz Czekalski
45.0 KiBod 2012-13350
Gospodarka energetyczna
Dariusz Czekalski
42.4 KiBod 2015/16109
Gospodarka energetyczna
209.0 KiBod 2017/186
Gospodarka odpadami i ściekami
Kazimierz Garbulewski
55.8 KiBod 2012-13367
Grafika inżynierska
Marek Wawer
46.4 KiBod 2012-13370
Hydrologia
Stefan Ignar
40.6 KiBod 2012-13405
Hydrologia (od 2015.04.27)
Stefan Ignar
46.3 KiB27.04.2015254
Informatyka
Mariusz Sojak
37.7 KiBod 2012-13291
Informatyka
Monika Janaszek-Mańkowska
82.7 KiBod 2015/16134
Instalacja Geotermiczne
Dariusz Czekalski
50.4 KiBod 2012-13308
Instalacje geotermiczne
183.7 KiBod 2017/186
Inżynieria elektryczna
Andrzej Chochowski
54.7 KiBod 2012-13462
Jakość energii
Rafał Korupczyński
41.8 KiBod 2015/16111
Język angielski
Elżbieta Smol
37.2 KiBod 2012-13318
Języki programowania
Krzysztof Górnicki
47.1 KiBod 2012-13463
Komputerowe przetwarzanie danych
Mariusz Sojak
36.4 KiBod 2012-13423
Komputerowe przetwarzanie danych
Arkadiusz Ratajski
80.6 KiBod 2015/16140
Maszynoznawstwo
Aleksander Lisowski
43.9 KiBod 2012-13325
Maszynoznawstwo
Aleksander Lisowski
43.9 KiBod 2015/16117
Maszynoznawstwo
151.0 KiBod 2017/1810
Maszyny rolnicze i leśne
Jacek Klonowski
40.8 KiBod 2012-13447
Maszyny rolnicze i leśne
213.5 KiBod 2017/188
Matematyka Wyższa I
Włodzimierz Wojas
40.6 KiBod 2012-13372
Matematyka wyższa I
Włodzimierz Wojas
45.0 KiBod 2015/16121
Matematyka wyższa I
268.1 KiBod 2017/185
Matematyka Wyższa II
Włodzimierz Wojas
63.5 KiBod 2012-13399
Mała Energetyka Wodna
Sławomir Bajkowski
50.4 KiBod 2012-13423
Mała energetyka wodna (od 2015.03.03)
Sławomir Bajkowski
277.9 KiB3.03.2015262
Mechanika gruntów i geotechnika
Eugeniusz Koda
45.6 KiBod 2012-13516
Mechanika i wytrzymałość materiałów
Ewa Piotrowska
41.6 KiBod 2012-13865
Mechanika i wytrzymałość materiałów (od marca 2015)
Ewa Piotrowska
257.4 KiBod 03.2015252
Mechanika płynów
Janusz Kubrak
47.8 KiBod 2012-13726
Mechanika płynów (od 2015.04.27)
Janusz Kubrak
256.0 KiB27.04.2015272
Meteorologia i Klimatologia
Grzegorz Majewski
37.2 KiBod 2012-13334
Nauka o materiałach
Jacek Słoma
189.3 KiBod 2012-13491
Ochrona środowiska
Grażyna Obidoska
43.6 KiBod 2012-13262
Ochrona własności intelektualnej
Irena Ozimek
34.7 KiBod 2012-13322
Ogniwa paliwowe
197.8 KiBod 2017/187
Ogrzewnictwo wentylacja i klimatyzacja
Jan Bylicki
47.7 KiBod 2012-13292
Organizacja i Ekonomika Produkcji
Grażyna Paulina Wójcik
52.4 KiBod 2012-13283
Podstawy prawne w energetyce
180.0 KiBod 2017/186
Podstawy zarządzania
Piotr Borowski
44.0 KiBod 2012-13245
Pojazdy i silniki spalinowe
Adam Ekielski
38.0 KiBod 2012-13311
Praktyka Zawodowa
Marek Wawer
45.7 KiBod 2012-13286
Prawo gospodarcze i handlowe
Piotr Gołasa
41.7 KiBod 2015/16173
Produkcja i przetwórstwo biomasy
Adam Strużyk
39.4 KiBod 2012-13383
Produkcja rolnicza
Bogumiła Pawluśkiewicz
46.5 KiBod 2012-13294
Programowanie sterowników
Robert Sałat
53.1 KiBod 2012-13379
Programowanie sterowników
243.1 KiBod 2017/187
Rachunek kosztów
Grażyna Paulina Wójcik
54.6 KiBod 2012-13343
Rynek energii
Witold Włodarczyk
34.8 KiBod 2012-13344
Seminarium dyplomowe
Aleksander Lisowski
33.4 KiBod 2015/1696
Seminarium dyplomowe
183.6 KiBod 2017/186
Seminarium dyplomowe I
Dariusz Czekalski
41.8 KiBod 2012-13233
Seminarium dyplomowe II
Dariusz Czekalski
41.2 KiBod 2012-13201
Socjologia
Małgorzata Herudzińska
36.9 KiBod 2012-13243
Socjologia
Anna Landau-Czajka
29.5 KiBod 2015/16146
Statystyka
Joanna Kaleta
45.1 KiBod 2012-13338
Systemy fotowoltaiczne
Rafał Korupczyński
39.5 KiBod 2015/16154
Systemy fotowoltaiczne
224.4 KiBod 2017/187
Systemy Informacji Przestrzennej
Tomasz Nurek
43.2 KiBod 2012-13379
Słoneczne Instalacje Grzewcze
Dariusz Czekalski
33.0 KiBod 2012-13515
Technologie produkcji biopaliw i biogazu
Adam Kupczyk
263.7 KiBod 2012-13548
Technologie upraw roślin energetycznych
191.8 KiBod 2017/182
Technologie uprawy roślin energetycznych
Adam Strużyk
36.3 KiBod 2012-13277
Termodynamika techniczna
Agnieszka Kaleta
45.7 KiBod 2012-13487
Termodynamika techniczna
Agnieszka Kaleta
45.3 KiBod 2015/16129
Termodynamika techniczna
212.5 KiBod 2017/187
Turbiny i generatory
Tomasz Bakoń
42.0 KiBod 2012-13280
Turbiny i generatory
Tomasz Bakoń
40.0 KiBod 2015/16124
Turbiny i generatory
227.6 KiBod 2017/187

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych
Robert Sałat
250.1 KiBod 2012-13610
Biologiczne Podstawy Produkcji
Grażyna Mastalerczuk
180.4 KiBod 2012-13316
Biologiczne podstawy produkcji
Grażyna Mastalerczuk
41.6 KiBod 2015/16126
Budowa maszyn
Jacek Klonowski
222.8 KiBod 2012-13503
Chemia
Ewa Ostrowska-Ligęza
184.6 KiBod 2012-13479
Ekologia i Zarządzanie Środowiskiem
Grażyna Obidoska
36.8 KiBod 2012-13323
Ekonometria
Monika Krawiec
33.1 KiBod 2015/16135
Eksploatacja techniczna
Marek Klimkiewicz
189.4 KiBod 2012-13318
Eksploatacja techniczna
Marek Klimkiewicz
54.6 KiBod 2015/16123
Finanse i rachunkowość
Marian Podstawka
36.4 KiBod 2012-13315
Finanse i rachunkowość
Iwona Pomianek
37.2 KiBod 2015/16145
Grafika inżynierska
Marek Wawer
190.0 KiBod 2012-13359
Inżynieria elektryczna
Andrzej Chochowski
53.9 KiBod 2012-13743
Inżynieria systemów
Małgorzata Jaros
187.5 KiBod 2012-13480
Język angielski
Elżbieta Smol
63.3 KiBod 2012-13311
Języki programowania
Arkadiusz Ratajski
186.8 KiBod 2012-13383
Komputerowe przetwarzanie danych
Mariusz Sojak
203.2 KiBod 2012-13329
Komunikowanie społeczne
Krystyna Krzyżanowska
212.7 KiBod 2012-13306
Laboratorium sterowników
Robert Sałat
244.7 KiBod 2012-13326
Logistyka w przedsiębiorstwie
Witold Zychowicz
211.7 KiBod 2012-13424
Makroekonomia
Anna Maria Klepacka
33.7 KiBod 2012-13374
Marketing
Leonard Milewski
35.4 KiBod 2012-13299
Maszynoznawstwo
Aleksander Lisowski
194.1 KiBod 2012-13312
Maszynoznawstwo leśne
Krzysztof Wójcik
191.5 KiBod 2012-13315
Maszynoznawstwo przemysłu spożywczego
Janusz Wojdalski
198.3 KiBod 2012-13464
Maszynoznawstwo Rolnicze
Tomasz Nowakowski
177.0 KiBod 2012-13325
Maszyny do produkcji roślinnej
Stanisław Gach
188.6 KiBod 2012-13408
Maszyny do produkcji zwierzęcej
Jarosław Chlebowski
187.5 KiBod 2012-13390
Maszyny do produkcji zwierzęcej
Jarosław Chlebowski
43.5 KiBod 2015/16121
Maszyny do produkcji zwierzęcej
253.2 KiBod 2016/1778
Maszyny leśne
Krzysztof Wójcik
193.2 KiBod 2012-13300
Matematyka
Lucyna Kazieko
34.0 KiBod 2012-13428
Mechanika i wytrzymałość materiałów
Ewa Piotrowska
190.1 KiBod 2012-13323
Mechanika i wytrzymałość materiałów (od marca 2015)
Ewa Piotrowska
257.1 KiBod 03.2015218
Metody numeryczne w inżynierii
Ewa Kukiełko
43.3 KiBod 2015/16143
Metody sztucznej inteligencji
Jędrzej Trajer
38.5 KiBod 2012-13564
Metrologia
Tomasz Bakoń
37.5 KiBod 2012-13308
Metrologia
Tomasz Bakoń
46.3 KiBod 2015/16113
Mikroekonomia
Anna Maria Klepacka
202.4 KiBod 2012-13370
Nauka o materiałach
Jerzy Michalski
196.9 KiBod 2012-13432
Pojazdy rolnicze i leśne
Adam Ekielski
232.8 KiBod 2012-13320
Praktyka Zawodowa
Marek Wawer
187.9 KiBod 2012-13260
Procesy produkcji roślinnej
Marek Gaworski
191.3 KiBod 2012-13323
Procesy produkcji zwierzęcej
Bogdan Dróżdż
196.8 KiBod 2012-13264
Procesy produkcyjne w leśnictwie
Witold Zychowicz
185.2 KiBod 2012-13402
Procesy produkcyjne w przetwórstwie
Janusz Wojdalski
214.4 KiBod 2012-13266
Projektowanie inżynierskie
Jacek Klonowski
262.8 KiBod 2012-13624
Przechowalnictwo
Michał Sypuła
190.5 KiBod 2012-13458
Rachunek kosztów dla inżynierów
Grażyna Paulina Wójcik
224.3 KiBod 2012-13300
Rynek finansowy
Piotr Borowski
180.4 KiBod 2012-13328
Rynek maszyn rolniczych i leśnych
Jan Kamiński
225.9 KiBod 2012-13470
Seminarium dyplomowe I
Marek Klimkiewicz
191.5 KiBod 2012-13286
Seminarium dyplomowe I
Marek Klimkiewicz
45.0 KiBod 2015/1695
Seminarium dyplomowe II
Marek Gaworski
199.7 KiBod 2012-13270
Seminarium dyplomowe II
Małgorzata Jaros
25.9 KiBod 2015/1696
Socjologia
Małgorzata Herudzińska
61.5 KiB237
Socjologia pracy
Małgorzata Herudzińska
214.9 KiBod 2012-13286
Statystyka matematyczna
Wojciech Hyb
215.8 KiBod 2012-13347
Systemy Informatyczne Wspomagania Produkcji
Marek Wawer
191.5 KiBod 2012-13319
Technika cieplna
Agnieszka Kaleta
214.6 KiBod 2012-13369
Technika cieplna
Agnieszka Kaleta
47.0 KiBod 2015/16109
Technologia informacyjna
Mariusz Sojak
186.8 KiBod 2012-13300
Technologia produkcji leśnej - projekt
Witold Zychowicz
202.1 KiBod 2012-13287
Technologia produkcji rolniczej – projekt
Marek Gaworski
194.3 KiBod 2012-13414
Technologia Żywności
Janusz Wojdalski
228.0 KiBod 2012-13485
Technologie informacyjne
Monika Janaszek-Mańkowska
38.9 KiBod 2015/16119
Technologie produkcji leśnej
Witold Zychowicz
36.7 KiBod 2012-13263
Technologie produkcji rolniczej
Marek Gaworski
41.2 KiBod 2012-13337
Towaroznawstwo rolnicze i leśne
Krzysztof Kostyra
186.4 KiBod 2012-13390
Zarządzanie Jakością i Bezpieczeństwem
Jerzy Buliński
238.5 KiBod 2012-13341
Zarządzanie produkcją i usługami
Tomasz Nurek
311.5 KiBod 2012-13345
Zip-1st-stac-zarzadzanie
Piotr Borowski
187.9 KiBod 2012-13334

Inżynieria Systemów Biotechnicznych

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Chemia
Piotr Koczoń
194.6 KiBod 2017/189
Grafika inżynierska
200.1 KiBod 2017/189
Metrologia
201.0 KiBod 2017/186
Mikroekonomia
247.5 KiBod 2017/189
Ochrona środowiska
198.3 KiBod 2017/188
Technologia wytwarzania
198.4 KiBod 2017/1811
Termodynamika
212.1 KiBod 2017/1810
Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -