Konferencje / Szkoły średnie

Zaproszenie na XI Konferencję dla Nauczycieli Szkół Rolniczych

Wydział Inżynierii Produkcji SGGW w w Warszawie oraz redakcja miesięcznika Bez Pługa zapraszają na XI Konferencję dla Nauczycieli Średnich Szkół Rolniczych, która odbędzie się w dniu 23 listopada 2017r.

Konferencja będzie miała charakter szkoleniowy. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest: „Rolnictwo precyzyjne – technologia przyszłości”.

Wszyscy uczestnicy Konferencji otrzymają certyfikat oraz materiały dydaktyczne przygotowane przez organizatorów.

Termin:
23 listopada 2017r.

Miejsce Konferencji:
Wydział Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie, ul. Nowoursynowska 164, budynek 18, Aula

Rejestracja uczestników
do dnia 31 października na stronie: http://bezpluga.pl/konferencje/2017/dla-nauczycieli

Informacje:
redakcja@bezpluga.pl lub tel. 22 659 21 92

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -