Bez kategorii / Ogłoszenia dla pracowników

Tecniospring Industry – program współfinansowany przez UE

Szanowni Państwo,

W imieniu CATALONIA TRADE & INVESTMENT (ACCIÓ), państwowej instytucji promującej współpracę naukową i biznesową z Regionem Katalonii przesyłam propozycję udziału w programie stypendialnym dla naukowców TECNIOSPRING INDUSTRY.

Tecniospring Industry to program współfinansowany przez Unię Europejską, który oferuje zatrudnienie doświadczonym naukowcom, zainteresowanym prowadzeniem prac badawczych nad jednym z projektów oferowanych przez katalońskie firmy i instytucje publiczne.

Dzięki programowi Tecniospring Industrynaukowcy z całego świata mają możliwość pracy w wybranej firmie katalońskiej przez okres 2 lat (Incoming fellowship), lub w wybranych przez siebie centrach badawczych lub działach B+R prywatnych firm na całym świecie w ciągu pierwszego roku trwania programu, a w drugim roku w firmach lub centrach technologicznych w regionie Katalonii (Outgoing + Return fellowship).

Nabór do programu trwa od września do listopada 2020.

Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie: http://catalonia.com/innovate-in-catalonia/tecniospringplus/. W zakładce Vacancies pojawiają się oferty aktualnych projektów, do których trwa nabór. Istnieje także możliwość przedstawienia własnego projektu pod warunkiem znalezienia centrum B+R lub firm zainteresowanych jego realizacją.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z polskim biurem CATALONIA TRADE & INVESTMENT (ACCIÓ). Osobą kontaktową jest pan Michał Chabasiewicz (mchabasiewicz@catalonia.com tel. +48 506 704 178).

Dodatkowo załączam prezentację programu Tecniospring Industry.

Ewentualne pytania proszę kierować do Pani Edyty Seligi (edyta_seliga@sggw.edu.pl)

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -