Ogłoszenia dla pracowników

Nowe oblicza biochemii

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że cykliczny webinar Polskiego Towarzystwa Biochemicznego “Nowe oblicza biochemii 2020/2021” cieszy się bardzo dużym Państwa zainteresowaniem, dlatego miło nam zaprosić Państwa na drugi z tego cyklu wykład pt. “Wszechstronność vs. specjalizacja – przypadek roślinnych transporterów ABCG”, który odbędzie się 5 listopada 2020, o godz. 13:00 i zostanie wygłoszony przez prof. Michała Jasińskiego z Poznania.

 

Osoby zainteresowane wykładem prosimy o rejestrację (ilość miejsc ograniczona):

https://zoom.us/webinar/register/WN_Kx1Li5FxSFaATMKncf0AHQ

(Po rejestracji zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą informacje o przystąpieniu do webinaru)

 

Jednocześnie informujemy, że wykład będzie transmitowany LIVE na stronie FACEBOOK PTBioch:

https://www.facebook.com/ptbioch

 

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -