Dla studentów / Oferty pracy / Ogłoszenia

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe “AGRO-TOP” Sp. z o. o. poszukuje pracownika

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe “AGRO-TOP” Sp. z o. o.

poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. realizacji inwestycji.

Miejsce pracy: Kolonia Gręzówka, 21-400 Łuków

 

Agro-Top to liczący się partner biznesowy na polskim i międzynarodowym rynku tłuszczów zwierzęcych oraz suplementów Pet Food. Kolonia Gręzówka, tutaj powstała marka, która cieszy się zaufaniem swoich klientów. Firma buduje swoją pozycję poprzez innowacyjność i elastyczność w reagowaniu na nowe wyzwania rynkowe, kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki rozwoju. Agro-Top to zdecydowany lider innowacji i najnowocześniejszych rozwiązań produkcyjnych. Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Agro-Top, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy duże możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim – tworzymy bardzo zgrany zespół.  

A Ty możesz tworzyć go razem z nami! 

 

W związku z licznymi pracami inwestycyjnymi pragniemy poszerzyć szeregi działu inwestycji o kolejne stanowisko. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które zainteresowane są pracą przy projektach z praktycznie nieograniczonego zakresu dziedzin nauki. Oczekujemy wsparcia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz harmonogramowania i odbierania prac. Oferujemy wysoki rozwój osobisty oparty na solidnym wynagrodzeniu.

 

Specjalista ds. realizacji inwestycji

Kluczowe zadania:

 • zarządzanie całym cyklem realizacji projektów zgodnie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem, z dbałością o jakość rezultatów,
 • raportowanie stanu realizacji bieżących zadań (wymagana wiedza techniczna potrzebna do prawidłowej weryfikacji prowadzonych prac),
 • prowadzenie w należyty sposób dokumentacji dla każdego z projektów inwestycyjnych,
 • współudział przy tworzeniu planu inwestycyjnego, remontów planowych, przeglądów,
 • prowadzenie postępowania ofertowego,
 • prowadzenie negocjacji oraz współpraca z kontrahentami przy zachowaniu obowiązujących standardów firmy,

Szukamy Ciebie jeśli:

 • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) lub jesteś w ich trakcie,
 • jesteś samodzielny/a w działaniu,
 • inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy to twój żywioł,
 • trudne sytuacje traktujesz w kategorii wyzwania, a nie problemu,
 • potrafisz wyciągać wnioski z danych, czytając dokumentacje techniczną,
 • posiadasz wiedzę techniczną i chętnie uczysz się nowych rzeczy, jesteś otwarty na różnorodność zadań,
 • masz znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie procesów inwestycyjnych.

Chcą stworzyć dla Ciebie ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby zapewniamy:

 • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, dobrze rozwijającej się firmie,
 • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
 • niezbędne narzędzia pracy,
 • profesjonalne szkolenia, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje,
 • pakiet socjalny,
 • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i medycznego,
 • posiłki dla pracowników,
 • niepowtarzalną atmosferę pracy, w firmie którą wyróżnia profesjonalizm i rozwój.

CV Prosimy kierować pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

W CV lub innych dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV oraz pozostałych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji.”

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niezamieszczenia ww. klauzuli Państwa kandydatura nie będzie mogła zostać rozpatrzona, a Państwa dokumenty aplikacyjne zostaną trwale zniszczone/usunięte z zasobów firmy.

Ponadto Państwa aplikacja będzie rozpoznana wyłącznie w ramach wyżej ogłoszonej rekrutacji, a po jej zakończeniu zostanie usunięta.

W przypadku gdy są Państwo zainteresowani wykorzystaniem CV również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „AGRO-TOP” Sp. z o.o. prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści jak niżej, przy czym wskazujemy, że w takim przypadku Państwa aplikacja nie będzie przechowywana dłużej niż 1 rok od daty jej złożenia:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV/pozostałych dokumentów aplikacyjnych i przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „AGRO-TOP” Sp. z o.o. z siedzibą w Wiśniewie, w okresie nie dłuższym niż 1 rok od daty zgłoszenia aplikacji.”

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -