Dla studentów / Oferty pracy / Praktyki zawodowe

Praktyka/staż w Spółce RES Operations

Spółka RES Operations sp. z o.o. została założona przez grupę doświadczonych menedżerów i doradców branżowych z polskiego sektora energii odnawialnej. Specjalizujemy się w usługach zarządzania aktywami (asset management) oraz komercyjnego O&M (commercial O&M), świadczonych na rzecz inwestorów działających w branży energii odnawialnej w Polsce. Świadczymy usługę kompleksowego i pełnozakresowego zarządzania aktywami na rzecz operatorów zarówno dużych, jak i mniejszych portfeli naziemnych elektrowni fotowoltaicznych oraz farm wiatrowych, które uzyskały w Polsce wsparcie w ramach systemu feed-in premium lub tzw. zielonych certyfikatów. Dzięki zbudowaniu wewnętrznych kompetencji technicznych (niezbędnych dla zapewnienia sprawnej współpracy reprezentowanych przez nas Klientów z dostawcami usługi technicznego O&M), wykonujemy również audyty techniczne projektów lub operacyjnych aktywów OZE.

 Kogo szukamy:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności i zespołu zarządzania projektowego, poszukujemy studenta/ki IV. lub V. roku na stanowisko stażysty do wsparcia naszych menedżerów projektu. Obecnie poszukujemy dwóch osób na wskazane stanowisko.

 Od Kandydata/ki oczekujemy:

•             znajomości języka angielskiego

•             znajomości branży OZE

•             sumienności i rzetelności w działaniu

•             wykazywania inicjatywy

•             chęci rozwoju i nauki podstawowych kwestii związanych z branżą OZE.

 Oferujemy:

Oferujemy płatne praktyki i pracę w sympatycznym zespole. Możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawej i bardzo rozwojowej branży. Biuro w centrum Warszawy (w ścisłym centrum biznesowym miasta) i możliwość pracy zdalnej w trakcie pandemii COVID-19.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie zgłoszeń, wraz z CV na adres resoperations@resoperations.pl

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -