Dla studentów

PŁATNE STAŻE STUDENCKIE W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH

Grupa Lactalis to największa grupa mleczarska na świecie. Firma rodzinna założona w 1933 r. we Francji.  Wysoka jakość, wyjątkowy smak produktów, rozpoznawalność światowych marek President i Galbani to elementy, które najbardziej wyróżniają Grupę Lactalis.

 

PŁATNE STAŻE STUDENCKIE W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH:

  POLSER w Siemiatyczach

  WINNICA w Winnicy koło Pułtuska

  OBORY w Kozienicach

Rozwijaj swoją PASJĘ razem z nami.

 

    OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO W DZIAŁACH:

  •   Produkcyjnym – sery pleśniowe, mozzarella, sery twarogowe, jogurty
  •   Laboratorium
  •   Technicznym – Utrzymania Ruchu
  •   Logistyki

Szczegóły: Praktyki 2021 zakłady

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -