Dla studentów / Oferty pracy

Green Genius – Dołącz do nas na staż!

Green Genius to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów biznesowych Grupy Modus inwestujący w energie odnawialną. Jeśli chciałbyś budować bardziej ekologiczną przyszłość? Dołącz do nas na staż!

 

W tym roku rozpoczęliśmy budowę pierwszej biogazowni w Polsce, ale jesteśmy w trakcie developowania kilkunastu projektów. Do naszego zespołu szukamy osoby, która w okresie wakacyjnym pomoże nam zbudować bazę danych dostępnych na rynku substratów (biomasy).

Jeśli efektywnie organizujesz swoje zadania, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość to Twoja dewiza, excel to Twoje ulubione narzędzie, lubisz pracę z ludźmi to napisz do nas.

Oferujemy pracę w międzynarodowym zespole, z którym nie można się nudzić. Otrzymasz od nas niezbędne narzędzia pracy. Będziesz pracować w biurze, które jest zlokalizowane przy stacji Metra Politechnika. Zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania ofert na poniższy adres:

7756733ED0@jobs.workablemail.com

 

Szczegóły: Stażysta

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -