Dla studentów / Oferty pracy

Polska Grupa Biogazowa poszukuje pracowników!

Jeśli jesteś osobą samodzielną, charakteryzującą się dużą samodyscypliną, działasz zgodnie z procedurami i instrukcjami, z łatwością ustalasz priorytety w swojej pracy, a do tego posiadasz zmysł techniczny, to nasza oferta pracy jest właśnie dla CIEBIE!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Specjalista
CENTRUM MONITORINGU I ANALIZ (CMA)

Miejsce pracy: Warszawa/ ul. Gotarda 9, Mokotów

Jesteśmy liderem branży w produkcji biogazu rolniczego w Polsce, stale rozwijajmy się i zwiększamy ilość biogazowni. Więcej szczegółów na Naszej stronie www.

Szczegóły: Młodszy Specjalista Centrum Monitoringu i Analiz – PGB Serwis

Aplikować na ofertę pracy można poprzez Naszą stronę internetową, link do zakładki „Kariera” poniżej:

https://polskagrupabiogazowa.pl/kariera/

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -