Bez kategorii / Dla pracowników / Dla studentów / Materiały promocyjne / Ogłoszenia

Nowa strona Wydziału Inżynierii Produkcji!

Szanowni Państwo, bardzo miło jest nam poinformować że od dnia 21.06.2021 funkcjonuje nowa strona internetowa WIP

Oddajemy do Państwa dyspozycji –nową stronę internetową Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie. Mamy nadzieję, że ta zmiana sprosta Państwa oczekiwaniom i znacznie podniesie komfort użytkowania. 

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania.

 

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -