Laboratoria KMRiL

Przystawka hydrauliczna Rockfin AG 5089

Przystawka hydrauliczna AG 5089 firmy Rockfin do napędu i monitorowania pracy układów hydraulicznych różnej chłonności.

Pozwala na równoległe zasilanie trzech odbiorników, przy czym jedna z sekcji przeznaczona jest do zasilania silnika hydraulicznego a dwie pozostałe do siłowników hydraulicznych. Może być sterowana ręcznie lub automatycznie przez program komputerowy TR2, którego parametry robocze mogą być zaprogramowane według potrzeb użytkownika.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -