Jubileusze i nagrody / Ogłoszenia

Dyplom dla Wydziału Inżynierii Produkcji za Dzień Robotów w CNK

Wydział Inżynierii Produkcji został uhonorowany Dyplomem Uznania za udział, entuzjazm i chęć dzielenia się ze zwiedzającymi pasją jaką jest robotyka.

W Centrum Nauki Kopernik 30.11.2013 prezentowane były stanowiska laboratoryjne Zakładu Gospodarki Energetycznej w ramach wystawy DZIEŃ ROBOTÓW wzbudzając duże zainteresowanie zwiedzających.

Ze społecznością Wydziału dzielimy się Dyplomem Uznania i słowami podziękowania za osiągnięcia w rozwijaniu infrastruktury dydaktycznej i kształceniu studentów przez Pracowników ZGE. Do sukcesu przyczyniła się również Sekcja Automatyków Wydziałowego Koła Naukowego WIP.

Nasza ekspozycja dotyczyła przykładowego procesu sortowania, kontroli jakości i automatycznego ważenia wyrobów. Prezentowana była przemysłowa linia produkcyjna z laboratorium sterowania Zakładu Gospodarki Energetycznej obsługiwana przez studentów Wydziału. Wielu widzów było zaskoczonych szeroką wiedzą i przygotowaniem profesjonalnym naszych studentów, którzy kompetentnie i wyczerpująco objaśniali tajniki prezentowanych systemów automatyki (ze sterownikami firmy SIEMENS S7 300, S7 400). Nie spodziewano się, że w SGGW na Wydziale Inżynierii Produkcji zajmujemy się tak zaawansowanymi zagadnieniami robotyki i automatyki przemysłowej.

Dziękujemy.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -