Okiem studenta

Wydział Inżynierii Produkcji patronem Dni SGGW

Wydział Inżynierii Produkcji był patronem tegorocznego święta uczelni. W ramach pikniku odbywającego się w dniach 17-18 maja, wszystkie Wydziały zaprezentowały bogatą ofertę nowoczesnych urządzeń i technologii wykorzystywanych w praktyce.

 Dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyło się stoisko naszego Wydziału, gdzie można było zapoznać się m.in. możliwością wykorzystania podczerwieni, pracą drukarki 3D, możliwością wykorzystania do obserwacji robotów latających tzw. quadrokopterów, samolotów zwiadowczych czy reaktora do biogazu. Odwiedzający stoisko byli również zainteresowani tłoczeniem oleju rzepakowego oraz stanowiskami sterowników.

Wykład pt.  „Krowa doi pyskiem” wygłosił prof. dr hab. Stanisław Gach.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -