O nas w mediach

Wysokie pozycje kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Inżynierii Produkcji

Największy portal edukacyjny PERSPEKTYWY.pl ogłosił 9 maja b.r. kolejny Ranking Szkół Wyższych 2013.

W tym roku przedstawiono również ranking kierunków studiów w różnych obszarach wiedzy. Prowadzony na naszym Wydziale kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w obszarze kierunków technicznych został sklasyfikowany na wysokim 10 miejscu wśród wszystkich uczelni w kraju, jako najlepszy taki kierunek wśród uczelni przyrodniczych. Za nami znalazło się wiele renomowanych politechnik.

Także najmłodszy kierunek technologie energii odnawialnej, prowadzony od u nas dopiero od 3 lat, sklasyfikowano na dobrej pozycji w obszarze kierunków technicznych – energetyka.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -