Wizyty naukowe

Wizyta naukowa w Akdeniz University w Antalii

W dniach 26.12-30.12.2010 dr inż. Piotr Borowski przebywał na Akdeniz University w Antalii, gdzie prowadził seminaria naukowe dla profesorów i kadry zarządzającej Faculty of Agriculture z zakresu pozyskiwania środków unijnych.

Doktor Piotr Borowski uczestniczył w licznych spotkaniach związanych z planami rozpoczęcia Dual Master Program – studiów magisterskich realizowanych pomiędzy Wydziałem Inżynierii Produkcji SGGW oraz Machinery Department AKD. Pobyt na Akdeniz University był jednocześnie okazją do uczestniczenia w uroczystej gali wręczania dyplomów doktorskich i profesorskich oraz udziału w uroczystej kolacji zorganizowanej przez Rektora prof. dr. İsrafil Kurtcephe. Wieczorna uroczystość była również okazją do przeprowadzenia rozmów z Rektorem, b. Rektorem oraz Dziekanem związanych z rozszerzeniem współpracy pomiędzy naszymi Uniwersytetami.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -