Okiem studenta

Wydział Inżynierii Produkcji w czasie Dni SGGW 14-15 maja 2010

Tradycją stało się organizowanie w połowie maja Dni SGGW, w czasie których Wydziały prezentują swoją ofertę edukacyjną.

Podczas Dni SGGW uczniowie szkół średnich mieli okazję od podszewki poznać największą i najstarszą w kraju uczelnię przyrodniczą. Wszystkie wydziały SGGW prezentowały swoją bogatą ofertę edukacyjną, a przyszli studenci mogli szczegółowo zapoznać się z zasadami rekrutacji na studia. Młodzież otrzymywała pełną informację o kierunkach studiów i wydziałach, a także o kursach przygotowawczych.

Podczas majówki została zainaugurowana nowa akcja SGGW „Inżynier na obcasach”, której celem była promocja wśród kobiet kierunków inżynieryjnych, m.in. kierunków realizowanych na Wydziale Inżynierii Produkcji.

Mimo nienajlepszej deszczowej pogody stoisko Wydziału Inżynierii Produkcji cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Dzięki współpracy z firmą DeWALT reprezentowanej przez naszych absolwentów, którzy zorganizowali swoisty PITSTOP, uczestnicy pikniku mogli brać udział w konkursie z nagrodami – wymiana koła na czas. Najlepszym udało się wymienić koło w czasie poniżej 40 sekund.

Na stoisku nie brakowało atrakcji. Organizowane były różne konkursy z nagrodami. Prezentowane były różne pomoce dydaktyczne wykorzystywane na zajęciach ze studentami i wykonane przez studentów w ramach prac dyplomowych. Dużym powodzeniem wśród uczestników cieszyły się wystawione maszyny i pojazdy- kombajn, ciągnik rozniczy i quady, na których głównie dzieci pozowały rodzicom do zdjęć.

Serdeczne podziękowania należą się Samorządowi studentów WIP oraz wszystkim studentom, którzy pomagali w zorganizowaniu stoiska wydziałowego.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -