Sylabusy

Sylabusy – studia stacjonarne I stopnia

Sylabusy przedmiotów realizowanych na studiach stacjonarnych I stopnia

Technika Rolnicza i Leśna

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Hydrotechnika
Słwomir Bajkowski
256.3 KiB07.10.2014374
Małe elektrownie wodne (od 2015.03.04)
Sławomir Bajkowski
274.4 KiB4.03.2015509
Automatyka i podstawy sterowania
Robert Sałat
234.5 KiBod 2012-13744
Biologiczne Podstawy Produkcji
Grażyna Mastalerczuk
195.3 KiBod 2012-13412
Certyfikacja
Jerzy Buliński
245.2 KiBod 2012-13328
Chemia
201.6 KiBod 2012-13496
Ćwiczenia terenowe profilowane L
Jan Grzegorz Skarżyński
203.1 KiBod 2012-13376
Ćwiczenia terenowe profilowane R
Stanisław Gach
200.5 KiBod 2012-13427
Ćwiczenia terenowe profilowane T
Dariusz Czekalski
200.0 KiBod 2012-13581
Ekonomia
Anna Maria Klepacka
190.2 KiBod 2012-13705
Eksploatacja techniczna
Marek Klimkiewicz
195.4 KiBod 2012-13784
Energetyka Wiatrowa
Rafał Korupczyński
203.1 KiBod 2012-13317
Ergonomia
Jerzy Buliński
343.7 KiBod 2012-13323
Fizyka
Mirosław Dolata
200.3 KiBod 2012-13319
Geotermia i Pompy Ciepła
Dariusz Czekalski
265.3 KiBod 2012-13285
Gospodarka energetyczna
Dariusz Czekalski
211.4 KiBod 2012-13445
Grafika Inżynierska
Marek Wawer
200.4 KiBod 2012-131501
Inżynieria elektryczna
Andrzej Chochowski
216.4 KiBod 2012-13797
Jakość wyrobów
Jerzy Buliński
244.1 KiBod 2012-13453
Język angielski sem. 2
Elżbieta Smol
287.7 KiBod 2012-13332
Język angielski sem. 3
Elżbieta Smol
289.9 KiBod 2012-13340
Języki programowania
Krzysztof Górnicki
213.9 KiBod 2012-13380
Komputerowe przetwarzanie danych
Mariusz Sojak
196.1 KiBod 2012-13371
Komunikowanie społeczne
Krystyna Krzyżanowska
214.3 KiBod 2012-13366
Logistyka
Witold Zychowicz
202.0 KiBod 2012-13610
Małe elektrownie wodne
Sławomir Bajkowski
190.8 KiBod 2012-13842
Maszynoznawstwo leśne
Jacek Brzózko
193.5 KiBod 2012-13540
Maszynoznawstwo przetwórstwa spożywczego
Janusz Wojdalski
202.9 KiBod 2012-131057
Maszynoznawstwo rolnicze
Jacek Klonowski
222.0 KiBod 2012-13612
Maszyny leśne
Adam Maciak
201.7 KiBod 2012-13529
Maszyny leśne - projekt
Jacek Brzózko
192.1 KiBod 2012-13405
Maszyny ogrodnicze
Tomasz Nowakowski
193.6 KiBod 2012-13532
Maszyny do produkcji roślinnej
Jacek Klonowski
223.4 KiBod 2012-13452
Maszyny do produkcji zwierzęcej
Jarosław Chlebowski
202.2 KiBod 2012-13773
Maszyny rolnicze - projekt
Stanisław Gach
227.2 KiBod 2012-13536
Matematyka Wyższa I
Włodzimierz Wojas
246.2 KiBod 2012-13587
Matematyka Wyższa II
Włodzimierz Wojas
249.2 KiBod 2012-13583
Mechanika ogólna
Ewa Piotrowska
214.6 KiBod 2012-13560
Metody numeryczne w inżynierii
Ewa Kukiełko
199.3 KiBod 2012-13602
Nauka o materiałach - ćwiczenia
Jacek Słoma
189.4 KiBod 2012-13443
Nauka o materiałach - wykład
Jacek Słoma
188.3 KiBod 2012-13715
Organizacja produkcji rolniczej i usług
Marek Gaworski
193.1 KiBod 2012-13544
Podstawy Elektroniki
Rafał Korupczyński
202.2 KiBod 2012-13412
Podstawy konstrukcji maszyn
Aleksander Lisowski
193.1 KiBod 2012-131947
Pojazdy rolnicze i leśne
Adam Ekielski
232.5 KiBod 2012-13643
Praktyka Zawodowa
Marek Wawer
201.1 KiBod 2012-13347
Produkcja rolnicza i leśna
Marek Gaworski
195.1 KiBod 2012-13329
Projektowanie Procesów Technologicznych w Leśnictwie
Arkadiusz Gendek
202.0 KiBod 2012-13276
Przechowalnictwo
Michał Sypuła
200.6 KiBod 2012-13690
Rachunek kosztów dla inżynierów
Grażyna Paulina Wójcik
238.7 KiBod 2012-13354
Rynek energii
Witold Włodarczyk
200.5 KiBod 2012-13328
Seminarium dyplomowe sem. 6
Witold Zychowicz
199.8 KiBod 2012-13286
Seminarium dyplomowe sem. 7
Witold Zychowicz
199.7 KiBod 2012-13368
Słoneczne Instalacje Grzewcze
Dariusz Czekalski
204.2 KiBod 2012-13358
Socjologia
Małgorzata Herudzińska
251.6 KiBod 2012-13496
Systemy Informatyczne w Leśnictwie
Arkadiusz Gendek
199.7 KiBod 2012-13285
Technika cieplna
Agnieszka Kaleta
214.5 KiBod 2012-13361
Technika grzewcza
Jarosław Olszak
200.7 KiBod 2012-13351
Technologia informacyjna
Mariusz Sojak
198.1 KiBod 2012-13487
Technologia Żywności
Janusz Wojdalski
230.7 KiBod 2012-13825
Technologie biopaliw ciekłych i gazowych
Adam Kupczyk
236.5 KiBod 2012-13469
Technologie produkcji biomasy
Jacek Klonowski
222.4 KiBod 2012-13409
Teoria Maszyn i Mechanizmów
Tomasz Nowakowski
194.0 KiBod 2012-131391
Towaroznawstwo rolnicze
Krzysztof Kostyra
181.4 KiBod 2012-13398
Transport i składowanie drewna
Witold Zychowicz
222.8 KiBod 2012-13879
Układy hydrauliczne
Jerzy Więsik
201.9 KiBod 2012-13834
Uprawa roślin energetycznych
Zdzisław Wyszyński
205.7 KiBod 2012-13571
Użytkowanie lasu
Jan Grzegorz Skarżyński
205.9 KiBod 2012-13423
Użytkowanie maszyn
Jacek Skudlarski
229.7 KiBod 2012-13381
Użytkowanie maszyn leśnych
Adam Maciak
200.8 KiBod 2012-13431
Użytkowanie maszyn leśnych - projekt
Adam Maciak
201.3 KiBod 2012-13282
Użytkowanie maszyn przetwórstwa spożywczego
Janusz Wojdalski
206.0 KiBod 2012-13829
Użytkowanie maszyn - projekt
Jacek Skudlarski
231.7 KiBod 2012-13466
Wytrzymałość materiałów
Ewa Piotrowska
201.1 KiBod 2012-13373
Eksploatacja techniczna
Marek Klimkiewicz
46.2 KiBod 2015/16196
Geotermia i pompy ciepła
Dariusz Czekalski
43.5 KiBod 2015/16357
Gospodarka energetyczna
Dariusz Czekalski
43.2 KiBod 2015/16175
Hydrotechnika
Sławomir Bajkowski
189.5 KiBod 2015/16169
Słoneczne instalacjie cieplne
Dariusz Czekalski
45.2 KiBod 2015/16178
Technika cieplna
Agnieszka Kaleta
46.7 KiBod 2015/16175
Techniki rolnictwa precyzyjnego
Adam Świętochowski
41.2 KiBod 2015/16593
Wytrzymałość materiałów
Andrzej Bryś
33.5 KiBod 2015/16275
Energetyka wiatrowa
199.6 KiBod 2017/1893
Słoneczne instalacje grzewcze
160.8 KiBod 2017/18153
Techniki rolnictwa precyzyjnego
191.4 KiBod 2017/18109
Geotermia i pompy ciepła
183.2 KiBod 2017/18163

Technologie Energii Odnawialnej

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Hydrologia (od 2015.04.27)
Stefan Ignar
46.3 KiB27.04.2015326
Mechanika płynów (od 2015.04.27)
Janusz Kubrak
256.0 KiB27.04.2015492
Mała energetyka wodna (od 2015.03.03)
Sławomir Bajkowski
277.9 KiB3.03.2015351
Mechanika i wytrzymałość materiałów (od marca 2015)
Ewa Piotrowska
257.4 KiBod 03.2015362
Agrofizyka
Leszek Mieszkalski
214.2 KiBod 2012-13566
Audyt energetyczny budynków
Krzysztof Wiśniewski
47.4 KiBod 2012-13660
Automatyka
Robert Sałat
55.6 KiBod 2012-13522
Biotechnologiczne podstawy produktywności rolniczej
Wojciech Pląder
42.7 KiBod 2012-13392
Budownictwo ogólne
Marcin Pisarski
43.2 KiBod 2012-13437
Chemia
Dorota Kowalska
45.7 KiBod 2012-13575
Chemia rolna
Jan Łabętowicz
52.5 KiBod 2012-13639
Eksploatacja maszyn i urządzeń
Marek Klimkiewicz
38.0 KiBod 2012-13597
Energetyka Słoneczna
Dariusz Czekalski
44.0 KiBod 2012-13323
Energetyka Wiatrowa
Rafał Korupczyński
43.5 KiBod 2012-13454
Energoelektronika
Rafał Korupczyński
41.7 KiBod 2012-13665
Ergonomia
Jerzy Buliński
46.1 KiBod 2012-13557
Fizyka
Mirosław Dolata
44.5 KiBod 2012-13633
Geologia
Tomasz Falkowski
46.3 KiBod 2012-13606
Gospodarka energetyczna
Dariusz Czekalski
45.0 KiBod 2012-13581
Gospodarka odpadami i ściekami
Kazimierz Garbulewski
55.8 KiBod 2012-13583
Grafika inżynierska
Marek Wawer
46.4 KiBod 2012-13453
Hydrologia
Stefan Ignar
40.6 KiBod 2012-13673
Informatyka
Mariusz Sojak
37.7 KiBod 2012-13562
Instalacja Geotermiczne
Dariusz Czekalski
50.4 KiBod 2012-13364
Inżynieria elektryczna
Andrzej Chochowski
54.7 KiBod 2012-13723
Język angielski
Elżbieta Smol
37.2 KiBod 2012-13413
Języki programowania
Krzysztof Górnicki
47.1 KiBod 2012-13817
Komputerowe przetwarzanie danych
Mariusz Sojak
36.4 KiBod 2012-13906
Mała Energetyka Wodna
Sławomir Bajkowski
50.4 KiBod 2012-13648
Maszynoznawstwo
Aleksander Lisowski
43.9 KiBod 2012-13510
Maszyny rolnicze i leśne
Jacek Klonowski
40.8 KiBod 2012-13583
Matematyka Wyższa I
Włodzimierz Wojas
40.6 KiBod 2012-13557
Matematyka Wyższa II
Włodzimierz Wojas
63.5 KiBod 2012-13617
Mechanika gruntów i geotechnika
Eugeniusz Koda
45.6 KiBod 2012-13707
Mechanika płynów
Janusz Kubrak
47.8 KiBod 2012-131481
Mechanika i wytrzymałość materiałów
Ewa Piotrowska
41.6 KiBod 2012-131306
Meteorologia i Klimatologia
Grzegorz Majewski
37.2 KiBod 2012-13419
Nauka o materiałach
Jacek Słoma
189.3 KiBod 2012-13722
Ochrona środowiska
Grażyna Obidoska
43.6 KiBod 2012-13332
Ochrona własności intelektualnej
Irena Ozimek
34.7 KiBod 2012-13400
Ogrzewnictwo wentylacja i klimatyzacja
Jan Bylicki
47.7 KiBod 2012-13496
Organizacja i Ekonomika Produkcji
Grażyna Paulina Wójcik
52.4 KiBod 2012-13359
Podstawy zarządzania
Piotr Borowski
44.0 KiBod 2012-13317
Pojazdy i silniki spalinowe
Adam Ekielski
38.0 KiBod 2012-13413
Praktyka Zawodowa
Marek Wawer
45.7 KiBod 2012-13441
Produkcja i przetwórstwo biomasy
Adam Strużyk
39.4 KiBod 2012-13478
Produkcja rolnicza
Bogumiła Pawluśkiewicz
46.5 KiBod 2012-13494
Programowanie sterowników
Robert Sałat
53.1 KiBod 2012-13641
Rachunek kosztów
Grażyna Paulina Wójcik
54.6 KiBod 2012-13504
Rynek energii
Witold Włodarczyk
34.8 KiBod 2012-13600
Seminarium dyplomowe I
Dariusz Czekalski
41.8 KiBod 2012-13304
Seminarium dyplomowe II
Dariusz Czekalski
41.2 KiBod 2012-13261
Słoneczne Instalacje Grzewcze
Dariusz Czekalski
33.0 KiBod 2012-13680
Socjologia
Małgorzata Herudzińska
36.9 KiBod 2012-13433
Statystyka
Joanna Kaleta
45.1 KiBod 2012-13587
Systemy Informacji Przestrzennej
Tomasz Nurek
43.2 KiBod 2012-13608
Technologie produkcji biopaliw i biogazu
Adam Kupczyk
263.7 KiBod 2012-13895
Technologie uprawy roślin energetycznych
Adam Strużyk
36.3 KiBod 2012-13361
Termodynamika techniczna
Agnieszka Kaleta
45.7 KiBod 2012-13789
Turbiny i generatory
Tomasz Bakoń
42.0 KiBod 2012-13354
Elektroenergetyka
Andrzej Chochowski
44.3 KiBod 2015/16254
Fizyka
Mirosław Dolata
90.6 KiBod 2015/16208
Gospodarka energetyczna
Dariusz Czekalski
42.4 KiBod 2015/16178
Informatyka
Monika Janaszek-Mańkowska
82.7 KiBod 2015/16215
Jakość energii
Rafał Korupczyński
41.8 KiBod 2015/16184
Komputerowe przetwarzanie danych
Arkadiusz Ratajski
80.6 KiBod 2015/16225
Maszynoznawstwo
Aleksander Lisowski
43.9 KiBod 2015/16195
Matematyka wyższa I
Włodzimierz Wojas
45.0 KiBod 2015/16203
Prawo gospodarcze i handlowe
Piotr Gołasa
41.7 KiBod 2015/16397
Seminarium dyplomowe
Aleksander Lisowski
33.4 KiBod 2015/16167
Socjologia
Anna Landau-Czajka
29.5 KiBod 2015/16307
Systemy fotowoltaiczne
Rafał Korupczyński
39.5 KiBod 2015/16246
Termodynamika techniczna
Agnieszka Kaleta
45.3 KiBod 2015/16206
Turbiny i generatory
Tomasz Bakoń
40.0 KiBod 2015/16190
Chemia ogólna
194.7 KiBod 2017/18111
Fizyka
140.2 KiBod 2017/18144
Geologia
199.1 KiBod 2017/1893
Gospodarka energetyczna
209.0 KiBod 2017/18133
Instalacje geotermiczne
183.7 KiBod 2017/18211
Maszynoznawstwo
151.0 KiBod 2017/18228
Maszyny rolnicze i leśne
213.5 KiBod 2017/18191
Matematyka wyższa I
268.1 KiBod 2017/18136
Ogniwa paliwowe
197.8 KiBod 2017/18112
Podstawy prawne w energetyce
180.0 KiBod 2017/18119
Programowanie sterowników
243.1 KiBod 2017/18115
Seminarium dyplomowe
183.6 KiBod 2017/1891
Systemy fotowoltaiczne
224.4 KiBod 2017/18152
Termodynamika techniczna
212.5 KiBod 2017/18216
Turbiny i generatory
227.6 KiBod 2017/1888
Technologie upraw roślin energetycznych
191.8 KiBod 2017/1898
Ogrzewnictwo wentylacja i klimatyzacja
201.8 KiBod 201841

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Socjologia
Małgorzata Herudzińska
61.5 KiB469
Mechanika i wytrzymałość materiałów (od marca 2015)
Ewa Piotrowska
257.1 KiBod 03.2015305
Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych
Robert Sałat
250.1 KiBod 2012-13977
Biologiczne Podstawy Produkcji
Grażyna Mastalerczuk
180.4 KiBod 2012-13563
Budowa maszyn
Jacek Klonowski
222.8 KiBod 2012-13797
Chemia
Ewa Ostrowska-Ligęza
184.6 KiBod 2012-13737
Ekologia i Zarządzanie Środowiskiem
Grażyna Obidoska
36.8 KiBod 2012-13419
Eksploatacja techniczna
Marek Klimkiewicz
189.4 KiBod 2012-13396
Finanse i rachunkowość
Marian Podstawka
36.4 KiBod 2012-13388
Grafika inżynierska
Marek Wawer
190.0 KiBod 2012-13480
Inżynieria elektryczna
Andrzej Chochowski
53.9 KiBod 2012-131118
Inżynieria systemów
Małgorzata Jaros
187.5 KiBod 2012-13689
Język angielski
Elżbieta Smol
63.3 KiBod 2012-13468
Języki programowania
Arkadiusz Ratajski
186.8 KiBod 2012-13591
Komputerowe przetwarzanie danych
Mariusz Sojak
203.2 KiBod 2012-13408
Komunikowanie społeczne
Krystyna Krzyżanowska
212.7 KiBod 2012-13518
Laboratorium sterowników
Robert Sałat
244.7 KiBod 2012-13411
Logistyka w przedsiębiorstwie
Witold Zychowicz
211.7 KiBod 2012-13516
Makroekonomia
Anna Maria Klepacka
33.7 KiBod 2012-13521
Marketing
Leonard Milewski
35.4 KiBod 2012-13388
Maszynoznawstwo
Aleksander Lisowski
194.1 KiBod 2012-13518
Maszynoznawstwo leśne
Krzysztof Wójcik
191.5 KiBod 2012-13571
Maszynoznawstwo przemysłu spożywczego
Janusz Wojdalski
198.3 KiBod 2012-13597
Maszynoznawstwo Rolnicze
Tomasz Nowakowski
177.0 KiBod 2012-13579
Maszyny do produkcji roślinnej
Stanisław Gach
188.6 KiBod 2012-13629
Maszyny do produkcji zwierzęcej
Jarosław Chlebowski
187.5 KiBod 2012-13526
Maszyny leśne
Krzysztof Wójcik
193.2 KiBod 2012-13412
Matematyka
Lucyna Kazieko
34.0 KiBod 2012-13579
Mechanika i wytrzymałość materiałów
Ewa Piotrowska
190.1 KiBod 2012-13581
Metody sztucznej inteligencji
Jędrzej Trajer
38.5 KiBod 2012-13728
Metrologia
Tomasz Bakoń
37.5 KiBod 2012-13602
Mikroekonomia
Anna Maria Klepacka
202.4 KiBod 2012-13529
Nauka o materiałach
Jerzy Michalski
196.9 KiBod 2012-13531
Pojazdy rolnicze i leśne
Adam Ekielski
232.8 KiBod 2012-13553
Praktyka Zawodowa
Marek Wawer
187.9 KiBod 2012-13322
Procesy produkcji roślinnej
Marek Gaworski
191.3 KiBod 2012-13591
Procesy produkcji zwierzęcej
Bogdan Dróżdż
196.8 KiBod 2012-13337
Procesy produkcyjne w leśnictwie
Witold Zychowicz
185.2 KiBod 2012-13644
Procesy produkcyjne w przetwórstwie
Janusz Wojdalski
214.4 KiBod 2012-13447
Projektowanie inżynierskie
Jacek Klonowski
262.8 KiBod 2012-13787
Przechowalnictwo
Michał Sypuła
190.5 KiBod 2012-13555
Rachunek kosztów dla inżynierów
Grażyna Paulina Wójcik
224.3 KiBod 2012-13392
Rynek finansowy
Piotr Borowski
180.4 KiBod 2012-13525
Rynek maszyn rolniczych i leśnych
Jan Kamiński
225.9 KiBod 2012-13829
Seminarium dyplomowe I
Marek Klimkiewicz
191.5 KiBod 2012-13370
Seminarium dyplomowe II
Marek Gaworski
199.7 KiBod 2012-13335
Socjologia pracy
Małgorzata Herudzińska
214.9 KiBod 2012-13374
Statystyka matematyczna
Wojciech Hyb
215.8 KiBod 2012-13580
Systemy Informatyczne Wspomagania Produkcji
Marek Wawer
191.5 KiBod 2012-13437
Technika cieplna
Agnieszka Kaleta
214.6 KiBod 2012-13511
Technologia informacyjna
Mariusz Sojak
186.8 KiBod 2012-13393
Technologia produkcji leśnej - projekt
Witold Zychowicz
202.1 KiBod 2012-13385
Technologia produkcji rolniczej – projekt
Marek Gaworski
194.3 KiBod 2012-13571
Technologia Żywności
Janusz Wojdalski
228.0 KiBod 2012-13618
Technologie produkcji leśnej
Witold Zychowicz
36.7 KiBod 2012-13354
Zip-1st-stac-zarzadzanie
Piotr Borowski
187.9 KiBod 2012-13552
Technologie produkcji rolniczej
Marek Gaworski
41.2 KiBod 2012-13603
Towaroznawstwo rolnicze i leśne
Krzysztof Kostyra
186.4 KiBod 2012-13646
Zarządzanie produkcją i usługami
Tomasz Nurek
311.5 KiBod 2012-13543
Zarządzanie Jakością i Bezpieczeństwem
Jerzy Buliński
238.5 KiBod 2012-13490
Biologiczne podstawy produkcji
Grażyna Mastalerczuk
41.6 KiBod 2015/16202
Ekonometria
Monika Krawiec
33.1 KiBod 2015/16232
Eksploatacja techniczna
Marek Klimkiewicz
54.6 KiBod 2015/16222
Finanse i rachunkowość
Iwona Pomianek
37.2 KiBod 2015/16281
Maszyny do produkcji zwierzęcej
Jarosław Chlebowski
43.5 KiBod 2015/16237
Metody numeryczne w inżynierii
Ewa Kukiełko
43.3 KiBod 2015/16300
Metrologia
Tomasz Bakoń
46.3 KiBod 2015/16201
Seminarium dyplomowe I
Marek Klimkiewicz
45.0 KiBod 2015/16162
Seminarium dyplomowe II
Małgorzata Jaros
25.9 KiBod 2015/16163
Technika cieplna
Agnieszka Kaleta
47.0 KiBod 2015/16180
Technologie informacyjne
Monika Janaszek-Mańkowska
38.9 KiBod 2015/16201
Maszyny do produkcji zwierzęcej
253.2 KiBod 2016/17259

Inżynieria Systemów Biotechnicznych

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Chemia
36.9 KiBod 2015/1687
Grafika Inżynierska I
83.7 KiBod 2015/16115
Grafika inżynierska II
296.9 KiBod 2015/16134
Język angielski
36.9 KiBod 2015/1682
Język francuski
36.2 KiBod 2015/1699
Język niemiecki
36.4 KiBod 2015/1680
Język rosyjski
43.4 KiBod 2015/16119
Matematyka wyższa I
29.5 KiBod 2015/16162
Matematyka ze statystyką
28.8 KiBod 2015/16112
Mechanika
45.6 KiBod 2015/1689
Mikroekonomia
33.4 KiBod 2015/16108
Ochrona środowiska
42.7 KiBod 2015/16129
Podstawy produkcji przyrodniczej
46.0 KiBod 2015/1694
Produkcja leśna
42.7 KiBod 2015/1687
Produkcja rolnicza
47.0 KiBod 2015/16125
Produkcja zwierzęca
46.3 KiBod 2015/16178
Technologie informacyjne
191.7 KiBod 2015/16125
Wytrzymałość materiałów
34.7 KiBod 2015/1685
Mikroekonomia
201.5 KiBod 2016/17103
Podstwawy produkcji przyrodniczej
237.3 KiBod 2016/17103
Technologie informacyjne
191.7 KiBod 2016/17237
Ergonomia
240.5 KiBod 2016/17135
Metrologia
200.6 KiBod 2016/17118
Mechanika
201.0 KiBod 2016/17139
Wytrzymałość materiałów
139.0 KiBod 2016/17215
Podstawy technologii i organizacji produkcji
146.7 KiBod 2016/1789
Napędy
207.5 KiBod 2016/17168
Zarządzanie projektami
234.4 KiBod 2016/17144
Podstawy konstrukcji maszyn
226.3 KiBod 2016/17228
Nauka o materiałach
44.8 KiBod 2016/17107
Nauka o materiałach
201.7 KiBod 2016/1784
Produkcja roślinna
229.3 KiBod 2016/17228
Termodynamika
212.6 KiBod 2016/1771
Maszynoznawstwo
191.1 KiBod 2016/17199
Komunikowanie społeczne
241.3 KiBod 2016/17109
Maszynoznawstwo
190.9 KiBod 2017/18147
Chemia
Piotr Koczoń
194.6 KiBod 2017/18126
Grafika inżynierska
200.1 KiBod 2017/18243
Metrologia
201.0 KiBod 2017/1896
Mikroekonomia
247.5 KiBod 2017/18205
Ochrona środowiska
198.3 KiBod 2017/18162
Technologia wytwarzania
198.4 KiBod 2017/18214
Termodynamika
212.1 KiBod 2017/18223
Maszyny robocze mobilne
197.5 KiBod 2017/18208
Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -