Materiały promocyjne / Okiem studenta

WIP w czasie Wirtualnego Dnia Otwartego w SGGW – wrzesień 2014

Już niebawem uczniów klas maturalnych czeka podjęcie ważnej decyzji jakie przedmioty zdawać na maturze oraz jaką uczelnię i kierunek studiów wybrać. Dzięki nowoczesnym technologiom internetowym, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w dniu 20 września 2014r. po raz drugi zorganizowała Wirtualny Dzień Otwarty dla kandydatów na studia.

Nie wychodząc z domów, używając komputerów, tabletów i telefonów komórkowych, kandydaci mieli możliwość zapoznania się z ofertą SGGW. Spotkanie od przedstawienia Uczelni rozpoczął Prorektor prof. dr hab. Bogdan Klepacki. Poszczególne Wydziały zostały zaprezentowane w formie wypowiedzi pracowników i studentów oraz w formie krótkich filmików, które udostępnione zostały na portalu Youtube w kanale SGGWWULStv. Można było z pierwszej ręki dowiedzieć się jak się studiuje na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju. Korzystając z czatu kandydaci przez cały czas zadawali pytania dotyczące wydziałów i rekrutacji na studia. Na najciekawsze pytania prodziekani udzielali odpowiedzi przed kamerą.

Wydział Inżynierii Produkcji reprezentowany był przez Prodziekana dr. hab. inż. Bogdana Dróżdża. Cieszyć może fakt, że dużym zainteresowaniem wśród zalogowanych kilkuset kandydatów cieszył się kierunek Technika Rolnicza i Leśna.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -