Ogłoszenia dla doktorantów / Ogłoszenia dla pracowników / Ogłoszenia dla studentów

Zapraszamy do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu StRuNa 2014

Konkurs jest częścią Programu StRuNa, który polega na promocji ruchu naukowego studentów i doktorantów. Nazwa StRuNa to skrótowiec utworzony z pierwszych liter słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy.

W ramach Programu działa również ogólnopolska baza organizacji realizujących projekty naukowe dla studentów. Obecnie zawiera ona informacje o 5468 kołach i organizacjach. Sprawdź czy jest w niej Twoja organizacja i czy wszystkie dane o niej są poprawne (www.struna.edu.pl). Tylko figurowanie w bazie pozwala ubiegać się o nagrody za najlepsze projekty naukowe.

W Konkursie zostaną nagrodzone koła naukowe i inne organizacje studenckie, które w całości lub w istotnej części zrealizowały swoje projekty między 1 października 2013 roku a 30 września 2014 roku.

Konkurs StRuNa posiada 5 kategorii:

  • „Projekt Roku 2014”
  • „Koło Naukowe Roku 2014”,
  • „Wyprawa Roku 2014”,
  • „Konferencja Roku 2014”,
  • „Opiekun Roku 2014”,

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem strony www.struna.edu.pl do 17 listopada 2014 roku (poniedziałek), do godziny 23:59.

Zainteresowanych zapraszamy do zakładki „najlepsze w 2014 roku” oraz do zapoznania się z regulaminem.

Formularze konkursowe znajdziecie pod adresami:
– Projekt Roku 2014 – – – – – – – – – – – – http://struna.edu.pl/projekt-roku.html
– Koło Naukowe Roku 2014 – – – – – – – – http://struna.edu.pl/kolo-roku.html
– Wyprawa Roku 2014 – – – – – – – — http://struna.edu.pl/wyprawa-roku.html
– Konferencja Roku 2014 – – – – http://struna.edu.pl/konferencja-roku.html
– Opiekun Naukowy Roku 2014 – – http://struna.edu.pl/opiekun-roku.html

Na stronie www.struna.edu.pl można zapoznać się również z wynikami poprzednich edycji. Uroczystość wręczenia nagród w tegorocznej edycji Konkursu StRuNa odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -