Oferty pracy / Ogłoszenia dla studentów / Praktyki zawodowe

Czteromiesięczny program stażowy w firmie Stock Polska

Wybierz swój szlak i weź udział w wyprawie po karierę – płatnym czteromiesięcznym programie stażowym w firmie Stock Polska!

Chciał(a)byś poznać kulisy pracy i tajemnice funkcjonowania zakładu produkcyjnego lidera w swojej branży? Masz w sobie niegasnącą potrzebę rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności?

Podejmij wyzwanie i dołącz do jednego z zespołów:

  • Produkcji Wódek
  • Pakowania Wódek
  • Głównego Technologa
  • Serwisu Technicznego
  • Kontrolingu
  • Total Safety i Zgodności Prawnej

Profil podróżnika (w zależności od wybranego szlaku): student/absolwent kierunków technicznych m.in. zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, inżynieria materiałowa, technologia żywności i żywienie człowieka, Inżynieria chemiczna i procesowa, biotechnologia, chemia, biologia, bioinżynieria, bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona środowiska, inżynieria środowiska oraz ekonomicznych/finansowych m.in. finanse i rachunkowość, bankowość, ekonomia, zarządzanie

Miejsce wyprawy: zakład produkcyjny Stock Polska w Lublinie

Czas wyprawy: 4 miesiące

Start: styczeń 2015 r.

Wynagrodzenie: Tak

Wymiar czasowy: Pół etatu

Co zyskasz?
Przekujesz wiedzę akademicką w praktykę, poszerzysz swoje horyzonty zawodowe i odkryjesz nowe perspektywy. Będziesz podnosić swoje kompetencje biorąc udział w ciekawych projektach. Ambicja, zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu zaprocentują możliwością dalszej kariery w Stock Polska!

Jak się zgłosić?
Odwiedź stronę : www.wyprawapokariere.pl – dowiedz się więcej i aplikuj!

Wyślij CV i list motywacyjny na adres: rekrutacje@stock-polska.pl w tytule wpisując „Wyprawa po karierę + nazwa wybranego działu”

Czekamy do: 25 XI 2014 r.!

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -