Ankieta / Ogłoszenia

Ankieta dotycząca nowej strony internetowej Wydziału

Zachęcamy do poświęcenia 5 minut i wypełnienia ankiety dotyczącej zawartości oraz wyglądu nowej strony internetowej Wydziału.

Ankieta będzie dostępna w terminie do dnia 20 grudnia 2014r. W poszczególnych pytaniach prosimy o wybór najbardziej pasującego wariantu odpowiedzi.

Ankieta została zakończona. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział i udzielili odpowiedzi na pytania.

[wpsqt name=”Ankieta – nowa strona Wydziału” type=”poll”]

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -