Kierunki kształcenia / Ogłoszenia

Inżynieria Systemów Biotechnicznych

Inżynieria Systemów Biotechnicznych jest właśnie dla Ciebie.

 Interesujesz się środowiskiem przyrodniczym
Myślisz proekologicznie i innowacyjnie
Chcesz zostać nowoczesnym inżynierem

Lubisz poznawać nowe obszary wiedzy, myślisz proekologicznie, jesteś zainteresowany środowiskiem przyrodniczym, ale masz także zacięcie inżynierskie?
Mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Kierunek Inżynieria Systemów Biotechnicznych jest właśnie dla Ciebie!

Nasze studia dostarczą Ci wiedzy i umiejętności z zakresu budowy i eksploatacji maszyn specjalistycznych w środowisku ich pracy. Uzyskasz kompetencje inżynierskie oraz szereg konkretnych uprawnień zawodowych (kurs pilarza, świadectwo SEP, certyfikaty ECDL, Cisco, ASTOR, Siemens itd.).

Po ukończeniu kierunku będziesz przygotowany do wykonywania w innowacyjny sposób, z wykorzystaniem nowoczesnych metody i narzędzi informatycznych, różnorodnych zadań inżynierskich związanych z obsługą, eksploatacją i naprawą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w środowisku ich pracy (rolniczym, leśnym, gospodarki komunalnej, produkcji żywności).

Jako absolwent kierunku Inżynieria Systemów Biotechnicznych będziesz miał wiedzę pozwalającą prowadzić własną firmę, będziesz mógł także znaleźć ciekawą pracę i zatrudnienie w specjalistycznych gospodarstwach rolniczych i agroturystycznych; nadleśnictwach, ośrodkach badawczo-rozwojowych; przedsiębiorstwach wyspecjalizowanych w produkcji i obrocie sprzętem technicznym; w sektorze firmach usługowych i handlowych a także zarówno w krajowych jak i zagranicznych ośrodkach naukowych, naukowo-badawczych i szkolnictwie.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -