Informacje MNiSW

Webinarium dotyczące przepisów o uwłaszczeniu naukowców

W piątek, 12 grudnia o godz. 10:00, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają na bezpłatne webinarium, podczas którego omówionezostaną zmiany w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym dotyczące tzw. uwłaszczenia naukowców.

Zachęcamy do zgłaszania pytań i zagadnień, które Państwa zdaniem są kluczowe w procesie „uwłaszczenia naukowców”. Pytania zbierane są pod adresem: uwlaszczenie@pl.pwc.com
Webinarium prowadzić będą eksperci Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz firmy doradczej PwC – partnera merytorycznego.
W trakcie sesji online możliwe będzie zadawanie pytań za pośrednictwem czatu.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -