Ogłoszenia dla pracowników / Wizyty naukowe

Wizyta w firmie Bednar Farm Machinery & Technology w Dlouhá Ves (Republika Czeska)

W dniach 3-5 grudnia 2014 r. dr inż. Jacek Skudlarski przebywał z wizytą w firmie Bednar Farm Machinery & Technology, której zarząd znajduje się w Pradze, zaś zakład produkcyjny w Dlouhá Ves (Republika Czeska).

Celem wizyty był udział w obchodach zakończenia roku handlowego w firmie, na które zapraszani są klienci, przedstawiciele handlowi, dziennikarze oraz przedstawiciele ośrodków akademickich. Bednar Farm Machinery & Technology jest czołowym czeskim producentem maszyn uprawowych, siewników uniwersalnych oraz mulczerów stosowanych w systemie uprawy uproszczonej.

Produkty czeskiego producenta dostępne w 25 krajach świata, w tym także w Polsce. W ramach obchodów zakończenia roku handlowego miało miejsce spotkanie z przedstawicielami firmy w siedzibie zarządu w Pradze, dotyczące nowości produktowych czeskiego producenta oraz tendencji w technice do uprawy uproszczonej. W programie wizyty przewidziano także zwiedzanie zakładu produkcyjnego w Dlouhá Ves. Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z systemem produkcji oraz kontroli jakości w firmie Bednar Farm Machinery & Technology.

 

 

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -