Informacje MNiSW / Ogłoszenia dla pracowników

Zapraszamy do udziału w webinarium “Komercjalizacja po nowemu”

W związku ze zmianami w ustawie “Prawo o szkolnictwie wyższym” Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju organizuje webinarium “Komercjalizacja po nowemu”.

Seminarium online  prowadzone przez ekspertów MNiSW, NCBR oraz  firmy doradczej PwC odbędzie się 16 stycznia o godz. 10.00. W trakcie sesji  możliwe będzie zadawanie pytań za pośrednictwem czatu.

Rejestracja na webinarium prowadzona jest na stronie: 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -