Losy absolwentów

Michał Prząda – absolwent WIP, Specjalista ds. PR i Marketingu w Zakładach Narzędzi Skrawających Ro-Ma Sp.z o.o.

Absolwent Wydziału Inżynierii Produkcji, rocznik 2012. Autor pracy inżynierskiej na temat agregatów kogeneracyjnych. Otwarty i ukierunkowany na rozwój osobisty.

Po ukończeniu studiów inżynierskich zatrudniony przez włoską firmę Metallurgica Abruzzese na stanowisku inżyniera budowy ogrodzeń przy projektach autostrad A1 oraz A2.

Po zakończeniu kontraktu skierował swoje kroki w stronę międzynarodowej korporacji Marriott. Przez 1,5 roku zdobywał doświadczenie na stanowisku Marketing Assistant w Warsaw Marriott Hotel. Tam poznał mechanizmy rządzące dużym przedsiębiorstwem. Dzięki temu doświadczeniu, zdecydował się na związanie swojej kariery zawodowej z marketingiem.

Połączenie umiejętności analitycznych zdobytych podczas studiów na SGGW oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu zaowocowały przyjęciem na stanowisko Specjalisty ds. PR i Marketingu w Zakładach Narzędzi Skrawających Ro-Ma Sp.z o.o. w lipcu 2014.

Na co dzień w swoich działaniach łączy z powodzeniem zamiłowanie do przedmiotów ścisłych, wiedzę zdobytą podczas studiów inżynierskich oraz kreatywność, rozwiniętą podczas swojej kariery zawodowej.

Prywatnie pasjonat motoryzacji i dobrej kuchni. Na koncie posiada kilka artykułów do magazynów oraz wpisów na znanych blogach o tematyce samochodowej, z naciskiem na rajdy. Regularnie bierze udział w rajdach typu KJS oraz imprezach typu Track Day. Wolne chwile spędza na gotowaniu dla rodziny i przyjaciół.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -