Losy absolwentów

Dominika Rodzoś – absolwentka WIP, Specjalisty ds. Handlu Międzynarodowego w Zakładach Narzędzi Skrawających Ro-Ma Sp.z o.o.

Absolwentka Wydziału Inżynierii Produkcji, rocznik 2006. Obroniła pracę magisterską nt. ładowarek czołowych pracujących na składnicy w Pilawie. Zawsze pomocna i pozytywnie nastawiona do życia.

Po zakończeniu edukacji, od 2006 roku, pracowała w firmie IPM, która była oficjalnym przedstawicielem niemieckiego producenta maszyn do ostrzenia pił, firmy Vollmer. To tam zdobyła pierwsze doświadczenie w branży obróbki drzewnej. Dzięki niej firma Vollmer mogła zaistnieć na polskim rynku.

Od 2007 roku zatrudniona w firmie Ro-Ma Zakłady Narzędzi Skrawających Sp. z o.o. na stanowisku Specjalisty ds. Handlu Międzynarodowego. Przez wiele lat pracy odpowiadała zarówno za import, jak i eksport w przedsiębiorstwie. Obecnie zajmuje się handlem i ekspansją na rynkach różnych rynkach europejskich, w szczególności: rumuńskim, greckim, białoruskim i ukraińskim. Przez te lata poznała firmę od podszewki. Dzięki dużemu doświadczeniu w dziale eksportu, stała się wyspecjalizowanym handlowcem, który perfekcyjnie zna produkt za który odpowiada. Stała się filarem międzynarodowych działań w Ro-Mie.

Poza pracą jest szczęśliwą i radosną matką trójki dzieci. Jak sama powiedziała, jej drugi etat to praca matki, która nie może sobie pozwolić, żeby te małe urwisy weszły jej na głowę. W wolnym czasie pielęgnuje swój ogród, który pozwala jej na chwilę odetchnięcia od codziennych obowiązków.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -