Ogłoszenia dla studentów

Certyfikowane szkolenie z programowania sterowników PLC Fatek

Zakład Gospodarki Energetycznej we współpracy z firmą Multiprojekt zorganizował 10 lutego 2015r. szkolenie dotyczące sterowników PLC firmy Fatek.

Firma Multiprojekt jest cenionym na polskimi rynku dostawcą rozwiązań automatyki oraz jedynym oficjalnym dystrybutorem firmy Fatek w Polsce. Zakres szkolenia obejmował podstawowe instrukcje programowania oraz zaawansowane funkcje technologiczne jak np. regulacja PID i sterowanie silnikami krokowymi.

W szkoleniu wzięli udział pracownicy i doktoranci Katedry Podstaw Inżynierii oraz studenci Wydziału. Łącznie  w szkoleniu wzięło udział 10 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Planujemy kontynuację współpracy z firmą Multiprojekt. Jej efektem będzie organizacja kolejnej edycji szkolenia, tym razem dla większej grupy studentów zainteresowanych automatyką.

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -