Ogłoszenia dla studentów

Nabór do letniej szkoły w National Chung Hsing University na Tajwanie

Biuro Wspólpracy Międzynarodowej zaprasza do wzięcia udziału w szkole letniej organizowanej na Tajwanie przez cztery uczelnie: National Sun Yat-sen University, National Cheng Kung University, National Chung Cheng University oraz National Chung Hsing University.

Osoby zainteresowane udziałem w Szkołach Letnich mogą ubiegać się o dofinansowania na: wpisowe lub koszty pobytu lub koszty podróży. Warunkiem koniecznym jest uzyskanie poparcia Dziekana Wydziału. Dofinansowanie wynosi maksymalnie 1000zł.

W celu ubiegania się o dofinansowanie należy złożyć podanie do Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Marka S. Szyndla. Kontakt: katarzyna_kowalska@sggw.pl.

Szczegółowy opis każdej z uczelni oraz programu szkoły letniej jest dostępny TUTAJ

NCHU (NATIONAL CHUNG HSING UNIVERSITY):

Tematyka szkoły letniej w NCHU: Food, Culture and Marketing.

Terminy:

– Sesja I: 15 lipiec – 28 lipiec, 2015

– Sesja II: 5 sierpień – 18 sierpień, 2015

Aplikacja online jest dostępna do 01/06/2015

Opłaty:

1) Application fee (bezzwrotna): ok. 55$

2) Program fee: ok. 900/675$ (jedna sesja) lub 1500/1125$ (dwie sesje)

3) Zakwaterowanie: ok. 120$ (jedna sesja) lub 200$ (dwie sesje)

Więcej informacji na stronie Biura Współpracy Międzynarodowej SGGW

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -