Ogłoszenia dla studentów / Studia wymienne

Nabór na studia wymienne ERASMUS+ w semestrze letnim w roku akademickim 2015/16

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje, że rozpoczął się nabór na studia wymienne Erasmus+ w semestrze letnim w roku akademickim 2015/2016.

Erasmus + to niezapomniana przygoda, nawiązanie nowych znajomości z całej Europy, podszkolenie języka oraz ważne doświadczenie zawodowe i życiowe!

Nabór trwa w dniach 2 kwietnia 2015 – 11 maja 2015 – tylko na semestr letni 2015/2016.

Student jest zobowiązany w trakcie trwania naboru do zapoznania się z ofertą uczelni i zgłoszenia do koordynatora wydziałowego swojego wyboru konkretnej uczelni. Dodatkowo student powinien powiadomić czy posiada certyfikat z języka obowiązującego do wyjazdu do danego kraju lub w przypadku braku zgłosić koordynatorowi uczestnictwo w egzaminie przeprowadzanym przez BWM.

Wszystkie te dane student powinien zawrzeć w formularzu elektronicznym, który obowiązkowo przesyła do koordynatora wydziału, z którego umowy korzysta.

Egzamin z języka (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski) odbędzie się 30 maja (sobota).

Studenta obowiązuje wybór języka, w którym będą prowadzone wykłady – informacja o tym znajduje się przy każdej umowie. Studenci zostaną powiadomieni o szczegółach egzaminu (sala, godzina) na kilka dni przed egzaminem.

Koordynator Wydziału Inżynierii Produkcji
dr hab. Marek Gaworski
e-mail: marek_gaworski@sggw.pl

Pliki do pobrania

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Formularz zgłoszeniowy na semestr letni 2015-16
210.0 KiB3.04.2015184
Miejsca dla Wydziału Inżynierii Produkcji
41.0 KiB3.04.2015243
Przewodnik kwalifikacji do programu Erasmus+
32.0 KiB3.04.2015237

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -