Ogłoszenia dla studentów / Praktyki zawodowe

Program Praktyk Letnich w firmie Avon Operations Polska

Biuro Karier SGGW informuje o możliwości skorzystania z Programu Praktyk Letnich w firmie Avon Operations Polska

Tylko do 26 kwietnia studenci kierunków technicznych i ekonomicznych mają czas na przesłanie aplikacji oraz szansę na zdobycie wiedzy i doświadczenia pod okiem specjalistów w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów i absolwentów takich kierunków jak: automatyka i robotyka, mechatronika, Inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria produkcji, ale również logistyka, zarządzanie czy chemia i biotechnologia.

Program Praktyk Letnich rozpoczyna się w lipcu, jednak tylko do 26 kwietnia studenci, którzy pragną zdobyć zawodowe doświadczenie w jednej z największych oraz najnowocześniejszych fabryk w Europie mogą aplikować przez stronę www.kariera.avonpolska.pl.

Avon Operations Polska to jedna z najnowocześniejszych fabryk kosmetyków w Europie. Garwolińska fabryka w której dziennie produkowanych jest ponad milion sztuk kosmetyków, co roku organizuje trzymiesięczny Program Praktyk Letnich.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -