Ogłoszenia

Zaproszenie do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Wrocławskie Centrum Badań EIT+ zapraszają do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

Oferta skierowana jest do pracowników naukowych, doktorantów, studentów i absolwentów,   działających w następujących obszarach tematycznych:

 •     ochrona środowiska, odnawialne źródła energii,
 •     budownictwo
 •     ekologiczne, efektywność energetyczna,
 •     zrównoważony transport, zrównoważony rozwój, ochrona klimatu
 •     dziedziny pokrewne.

W ramach projektu Climate-KIC realizujemy dwie inicjatywy:

 1. ClimateLaunchpad http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic/konkurs-clean-launch-pad.html
  Największy europejski konkurs dla wczesnych pomysłów biznesowych (na etapie koncepcyjnym lub wczesnym etapie wdrożeniowym) z nagrodą 10 000 Euro. Projekt realizowany jest w 26 państwach świata. Finał konkursu odbędzie się we wrześniu w Amsterdamie.
 2. Acceleration Program http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic/granty-dla-firm-acceleration-programme.html
  Program grantowy dla pomysłodawców oraz start-upów z całkowitą pulą grantów na etapie krajowym na poziomie: 40 000 Euro. Ponadto finalista programu otrzyma możliwość udziału w Venture Competition, który odbędzie się w październiku w Birmingham (Wielka Brytania) w trakcie Festiwalu Innowacji. W zeszłorocznej edycji, 12 finalistów Venture Competition walczyło o nagrodę główną w wysokości 100 tyś EUR. Nasze inicjatywy skierowane są do: osób fizycznych, studentów, absolwentów, pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych, firm prywatnych, zespołów badawczych, fundacji, stowarzyszeń.

Więcej informacji na stronie http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic.html

Kontakt
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szczawieńska 2
58-310 Szczawno-Zdrój
darr@darr.pl

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -