Okiem studenta

Wydział Inżynierii Produkcji w czasie Dni SGGW 22-23 maja 2015

Co roku w połowie maja odbywają się Dni SGGW, w czasie których poszczególne wydziały prezentują swoją ofertę edukacyjną oraz nowoczesne maszyny, urządzenia i technologie wykorzystywane w życiu codziennym.

Podczas Dni SGGW uczniowie szkół średnich mieli okazję od podszewki poznać największą i najstarszą w kraju uczelnię przyrodniczą. Wszystkie wydziały SGGW prezentowały swoją bogatą ofertę edukacyjną, a przyszli studenci mogli szczegółowo zapoznać się z zasadami rekrutacji na studia. Młodzież otrzymywała pełną informację o kierunkach studiów i wydziałach, a także o kursach przygotowawczych.

Dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyło się stoisko Wydziału Inżynierii Produkcji, na którym nie brakowało atrakcji. Organizowane były różne konkursy z nagrodami. Prezentowane były pomoce dydaktyczne wykorzystywane na zajęciach ze studentami i wykonane przez studentów w ramach prac dyplomowych. Dużym powodzeniem wśród uczestników cieszyła się drukarka 3D, urządzenie do tłoczenia oleju oraz kombajn, na którym głównie dzieci pozowały rodzicom do zdjęć.

Serdeczne podziękowania należą się Samorządowi studentów WIP oraz wszystkim studentom, którzy pomagali w zorganizowaniu stoiska wydziałowego.

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -