Ogłoszenia dla pracowników / Programy europejskie

Zostań profesjonalnym recenzentem projektów w krajowych i międzynarodowych programach innowacyjnych

Krajowy Punkt Kontaktowy we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego organizuje seminarium pt.: “Zostań profesjonalnym recenzentem projektów w krajowych i międzynarodowych programach innowacyjnych”.

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną możliwości dla recenzentów w programach: Horyzont 2020, Granty na Granty oraz programach NCBR (tbc), a także doświadczenia ekspertów już oceniających wnioski.

Seminarium odbędzie się 29 czerwca 2015 r. w Warszawie w Pałacu Staszica ul. Nowy Świat 72 w godz.: 10:30-14:00.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą oraz do rejestracji na stronie: http://www.kpk.gov.pl/?event=zostan-profesjonalnym-recenzentem-projektow-w-krajowych-i-miedzynarodowych-programach-innowacyjnych

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -