Egzaminy i zaliczenia / Ogłoszenia dla studentów

Zaliczenia poprawkowe – wrzesień 2015r.

Terminy zaliczeń dla studentów Wydziału Inżynierii Produkcji w sesji poprawkowej wrzesień 2015.

1. Zaliczenie poprawkowe z Zarządzania Produkcją i Usługami dla studiów niestacjonarnych I stopnia kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, semestr 6.

Poprawa z Zarządzania Produkcją i Usługami odbędzie się 4 września 2015r. (piątek) o godz. 16.00, zbiórka w holu głównym budynek 21.

 

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -