Oferty pracy

Praca dla studenta TEO przy tworzeniu strony internetowej dotyczącej OZE

Oferta pracy dla studenta kierunku Technologie Energii Odnawialnej przy prowadzeniu strony internetowej dotyczącej Odnawialnych Źródeł Energii

Oferta pracy skierowana do osoby zainteresowanej wspólnym tworzeniem strony  internetowej poświęconej OZE oraz nowoczesnym energooszczędnym rozwiązaniom dla domów jednorodzinnych.

Adres strony to : energoforum.pl

Strona potrzebuje dużego wkładu pracy (nowe artykuły, video, moduły itp itd.).

Jest to ciekawa opcja dla tych studentów którzy chcą się zanurzyć w tematyce OZE poza uczelnią, dobrze zorientować się co dzieje się na rynku OZE oraz dodatkowo zarobić. 

Praca przy komputerze na odległość.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty:
Oskar Milewski
tel. 725 108 748
e-mail: oskar@tekta.pl

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -