Ogłoszenia dla studentów

Plan zajęć na semestr zimowy w roku akademickim 2015/16

Opublikowana została pierwsza wersja planu zajęć  dla studiów niestacjonarnych w semestrze letnim 2015/16.

W dniu 11 września 2015r. opublikowana została pierwsza wersja planu dla studiów niestacjonarnych – Turnus A i Turnus B – na semestr zimowy w roku akademickim 2015/16. Plan dla studiów stacjonarnych zostanie opublikowany ok. 20 września.

Opisy do planów zamieszczone są w module po prawej stronie – pod planami zajęć.

Przypominamy, że podany do wiadomości plan może ulec zmianie. Aktualna wersja jest podawana w formie daty w nawiasie przy linku do planu dla odpowiedniej formy studiów. Prosimy o sprawdzenie planu przed rozpoczęciem zajęć.

Zgodnie z organizacją roku akademickiego pierwszy zjazd na studiach niestacjonarnych odbędzie się w terminie:

  • Turnus A: 25-27 września 2015r.
  • Turnus B: 2-4 października 2015r.

Terminy zjazdów na studiach niestacjonarnych w semestrze letnim 2015/16 można pobrać pobrać tutaj

Zajęcia na studiach stacjonarnych rozpoczynają się 1 października 2015r.

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -