Ogłoszenia dla pracowników / Programy europejskie

Zaproszenie na spotkanie dotyczące tematów konkursowych na lata 2016-2017 z programu Horyzontu 2020

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, które ma na celu przybliżenie tematów konkursowych na lata 2016-2017 w programie HORYZONT 2020 z priorytetu “Climate action,environment, resource efficiency and raw materials”.

Termin: 6 października 2015 roku.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele UE Przedstawicielka DG Research&Innovation pani Wanda Gaj oraz Milan Grochol Policy Officer DG Growth-Raw materials. Poza tym będą prelegenci z Polski, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu i ocenie wniosków.

W tym dniu będzie można spotkać się osobiście z osobami z EU i przedstawić własne pomysły projektów.

Szczegółowe informacje i rejestracja uczestników spotkania przez stronę www.kpk.gov.pl w zakładce WYDARZENIA

Osoby zainteresowane spotkaniami indywidualnymi proszone są o zgłaszanie się do p. Jolanty Wolskiej drogą mailową Jolanta.wolska@kpk.gov.pl

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -