Losy absolwentów

Piotr Powałka – absolwent WTRiL

Absolwent kierunku Technika Rolnicza i Leśna na Wydziale Techniki Rolniczej i Leśnej  SGGW w Warszawie.

Urodził się w 1970 roku w Bartoszycach. Po ukończeniu Technikum Rolniczego „wyemigrował” do Warszawy, gdzie rozpoczął studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej, które po upływie dwóch lat zmienił wybierając Mechanizację Leśnictwa na kierunku Technika Rolnicza i Leśna w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. 

W 1998 roku obronił prace magisterską z zakresu analizy kosztów eksploatacji Forwardera w Nadleśnictwie Bory Tucholskie.

Podczas studiów w SGGW współpracował z samorządem studenckim przy organizacji cyklicznej imprezy na kampusie nazywanej Ursynalia. Odpowiedzialny byłem za tzw. nagłośnienie imprez oraz wielu koncertów w klubie Na Przyzbie. W tym klubie przez ok. 7 lat był „Prezenterem dyskotekowym”.

Podczas studiów w 1998 roku podjął współpracę z jedną z największych korporacji Amerykańskich Kraft Foods. Przez 5 lat  byłem Przedstawicielem Handlowym na terenie Warszawy. Po tym okresie objął stanowisko Area Sales Manager na terenie Mazowieckim. Kariera managerska w firmie Kraft Foods trwała 10 lat. Piastował kilka bardzo ciekawych stanowisk od zarządzania grupą 15 Przedstawicieli Handlowych, po współpracę z Vansellingiem  oraz zarządzanie rynkiem hurtowym wart rocznie ok 100 mln.

Po 15 latach współpracy z Kraft Foods zmienił miejsce zatrudnienia i przeszedł do Wyborowa Pernod Ricard na stanowisk Area Sales Managera.

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -