Ogłoszenia dla pracowników / Programy europejskie

Jak zostać ekspertem Komisji Europejskiej oceniającym wnioski w programie Horyzont 2020

Zapraszamy na szkolenie “Jak zostać ekspertem Komisji Europejskiej oceniającym wnioski w programie Horyzont 2020?

Spotkanie odbędzie się w środę 27.04.2016 r. o godz. 12:15 w sali komputerowej na parterze Centrum Informatycznego i potrwa ok. 2 godzin.

W czasie szkolenia dr Nina Drejerska z WNE zaprezentuje swoje doświadczenia z pracy eksperta Komisji Europejskiej. Następnie dr Dominika Średnicka-Tobor z WNoŻCziK przeprowadzi nas przez proces zakładania profilu eksperta oraz wskaże pomysły na to jak zachęcić KE do zaproszenia nas do oceny wniosków.

Zgłoszenia odbywają się w formie elektronicznej. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem https://docs.google.com/forms/d/1lv1oi9TKJ2FSFivLADiGhbhZaD4NsBlFL8td15voP8s/viewform?usp=send_form

UWAGA: ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (10) o przyjęciu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Każda osoba zostanie mailowo powiadomiona w dn. 25.04 o tym, czy została zakwalifikowana na szkolenie.

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -