Ogłoszenia dla pracowników / Ogłoszenia dla studentów / Okiem studenta

Zaproszenie na 20-ty Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

7 maja 2016 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 20. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, który jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej.

W dniu 7 maja 2016 roku (sobota) po raz drugi Wydział Inżynierii Produkcji pojawi się na Pikniku Naukowym. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony a do tego jesteście potrzebni nam Wy, Studenci WIP. Każdy student który chce pomóc proszony jest zarejestrowanie się pod tym linkiem bit.ly/zapisynapiknik2016

Celem pikniku  jest upowszechnianie wiedzy z różnych dyscyplin naukowych poprzez prezentowanie ciekawych eksperymentów i doświadczeń. Pozwala on zrozumieć i poznać naukę, ukazując ją jako niezwykle ekscytującą i pasjonującą dziedzinę życia, a poprzez przybliżenie warsztatu naukowca zachęca i inspiruje zwiedzających do podjęcia samodzielnej aktywności naukowej.

W tym roku zaprezentujemy sześć stanowisk:

  1. O co tyle hałasu?
  2. Niepozytywne wibracje.
  3. Szybciej niż okamgnienie.
  4. Ile siły w dziadku do orzechów?
  5. Samo zdrowie – olej z pierwszego tłoczenia.
  6. Zobaczyć więcej.

Informacje szczegółowe na stronie Pikniku Naukowego http://www.pikniknaukowy.pl/artykul/844485,O_Pikniku

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags:

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -