Ogłoszenia dla studentów

Inwentaryzacja dzików w Nadleśnictwie Chojnów

Nadleśnictwo Chojnów poszukuje chętnych studentów do udziału w inwentaryzacji dzików

Na terenie Nadleśnictwa Chojnów w dniu 14 października 2016r w godz. 8.00-16.00 odbędzie się inwentaryzacja dzików. Poszukujemy chętnych studentów, którzy wezmą udział i pomogą w inwentaryzacji. Potrzebnych jest 30 do 50 osób.

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego poniżej komunikatu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12 października do godz. 12.00.

Dojazd do Nadleśnictwa należy zorganizować we własnym zakresie. Szczególnie miło będą widziane osoby dysponujące samochodem i mogące zabrać ze sobą pasażerów do Nadleśnictwa. Osoby chętne proszę o organizowanie się w grupy.

Zbiórka uczestników będzie na terenie Wydziału w piątek o godz. 7.20. Wyjazd do Chojnowa o godz. 7.25-7.30 (czas dojazdu ok. 30min, samochody zostawiamy przy Nadleśnictwie). O godz. 8.00 spotkanie i szkolenie w Nadleśnictwie skąd busami wszyscy uczestnicy pojadą do lasu. Koniec ok. godz. 16.00.

W związku z tym, że jest to pobyt w lesie można spodziewać się różnych warunków pogodowo-terenowych. Zaleca się obuwie typu traperki, spodnie i kurtki odporne na deszcz mogące się zabrudzić w kontakcie z roślinnością.

Na terenach leśnych transport busami oraz posiłki organizuje Nadleśnictwo.

Szczegółowych informacji udziela dr inż. Arkadiusz Gendek, bud. 18, pok. 204, tel. 225934513

Formularz zgłoszenia udziału w inwentaryzacji dzików w Nadleśnictwie Chojnów

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Kierunek studiów (wymagane)
 TRiL ZIP TEO ISB Inny

Stopień studiów (wymagane)
 1 2

Semestr (wymagane)
 1 2 3 4 5 6 7

Dysponuję samochodem
 Tak Nie

Jeśli dysponujesz samochodem, ilu możesz zabrać pasażerów (wymagane)
 1 2 3 4

[cf7sr-simple-recaptcha]

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -