Okiem studenta

Gala finałowa konkursu EDPR University Challenge 2016

Gala finałowa konkursu EDPR University Challenge 2016 w Instytucie Cervantesa w Warszawie

W dniu 30.09.2016 odbyła się gala finałowa konkursu EDPR University Challenge 2016 w Instytucie Cervantesa w Warszawie. Była to pierwsza edycja konkursu zorganizowana w Polsce, skierowana do młodzieży akademickiej.

W polskiej edycji konkursu startowało kilkadziesiąt zespołów studenckich, grupa z SGGW zakwalifikowała się do finału i zaprezentowała swój projekt podczas gali finałowej. W gali wzięła udział czteroosobowa grupa studentów Wydziału Inżynierii Produkcji, w skład której weszli:  Paulina Olszak, Jędrzej Wojtala, Jan Gałecki oraz Bartosz Dopierała. Zaprojektowali autonomiczny system off-grid dla schroniska górskiego, dzięki czemu trafili do najlepszej 15, gdzie walczyli o miejsca na podium.

Ostatecznie wygrała grupa z Politechniki Warszawskiej, 2 miejsce zajęła grupa z Politechniki Poznańskiej oraz 3 miejsce – osoba z Politechniki Warszawskiej.

Ceremonię rozdania nagród przeprowadził prezes zarządu EDPR – João Manso Neto.

Współorganizatorem konkursu na Wydziale Inżynierii Produkcji był dr inż. Tomasz Bakoń wykładający energetykę wiatrową dla kierunku Technologie Energii Odnawialnej.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://phig.pl/pl/news/158/2016/10/03/edp-renewables-przedstawia-laureatow-nagrodzonych-w-pierwszej-polskiej-edycji-konkursu-energii-odnawialnej-university-challenge/

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -