Okiem studenta

Przedstawiciele MKN Menedżer uczestniczyli w „Reaktywacji”

Przedstawiciele Międzywydziałowego Koła Naukowego Menedżer uczestniczyli w „Reaktywacji”

27 października 2016 r. przedstawicie MKN Menedżer wraz z opiekunem Koła – Doktor Anną Marią Klepacką, mieli przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu „Reaktywacja”, które odbyło się w Centrum Wodnym SGGW.

Projekt „Reaktywacja” skierowany jest dla nowo przyjętych studentów SGGW, a jego celem jest prezentacja agend studenckich i organizacji działających przy SGGW. W czasie trwania Reaktywacji dla pierwszoroczniaków przewidziane były godziny rektorskie, w związku z tym, wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiacie MKN Menedżer mieli okazję poznać i porozmawiać o działalności koła z wieloma studentami, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę na SGGW.

Swoją obecnością stoisko MKN Menedżer zaszczycił Prorektor ds. Dydaktyki prof. dr hab. Kazimierz Tomala.

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -