Ogłoszenia dla studentów / Studia wymienne

Nabór na praktyki ERASMUS+ w roku 2017

Studencie! Masz ochotę zdobyć międzynarodowe doświadczenie zawodowe w zagranicznej instytucji i pochwalić się nim w CV? Zgłoś się do Biura Współpracy Międzynarodowej z kompletem dokumentów, odbierz grant i ruszaj w drogę!

Nabór trwa do 15 stycznia 2017.

Korzystając z programu Erasmus+ możesz odbyć kilkumiesięczną praktykę realizowaną jako element praktyki obowiązkowej w ramach programu studiów, lub nieobowiązkowej, również zaliczanej do dorobku studenta.

Podstawą do wzięcia udziału w rekrutacji jest Twoja własna inicjatywa oraz kontakty, które sam nawiązłeś z instytucją przyjmującą. Masz duże pole do popisu! Miejsce praktyki możesz wybierać spośród krajów uczestniczących w programie Erasmus+*. Pamiętaj tylko, aby praktyka była związana z Twoim kierunkiem studiów. Instytucją przyjmującą może być zarówno uczelnia wyższa, jak i firma prywatna.

Twój wyjazd może się odbyć w okresie wakacyjnym lub w trakcie roku akademickiego, jeśli pozwala na to program studiów. Dofinansowanie praktyki przewidziane jest na minimum 60, a maksymalnie na 90 dni. Na wyjazd otrzymasz dofinansowanie w zależności od grupy kraju między 400 a 600 EUR miesięcznie. Dla studentów przewidziane jest również dofinansowanie kosztów podróży!

Więcej informacji na stronie http://www.sggw.pl/nabor-na-praktyki-erasmus________

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -