Ogłoszenia dla pracowników / Programy europejskie

Dzień informacyjny Energia i Środowisko w programie Horyzont 2020

Zapraszamy na dzień informacyjny Energia i Środowisko w programie Horyzont 2020, który odbędzie się 31 stycznia 2017 w Warszawie, przy ul. Pawińskiego 5b, w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN.

Podczas spotkania przedstawicielka Komisji Europejskiej, Pani Margot Pinault przedstawi priorytety Komisji w obszarze energii. Eksperci KPK omówią tematykę otwartych i planowanych konkursów w obszarach energii i środowiska. Następnie ewaluator wniosków projektowych przekaże cenne wskazówki dla wnioskodawców. Dzień informacyjny zostanie zakończony prezentacjami polskich historii sukcesu w programie Horyzont 2020.

Rejestracja i program spotkania dostępny jest na stronie: https://www.kpk.gov.pl/?event=dzien-informacyjny-energia-i-srodowisko-w-programie-horyzont-2020

 

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -