Ogłoszenia / Ogłoszenia dla studentów

Spotkanie z cyklu “Drogi do AgroSukcesu”

Konfrontacje „DROGI DO AGROSUKCESU” to spotkanie, w trakcie którego wybitni reprezentanci polskiego rolnictwa i agrobiznesu odpowiadają na pytania studentów i pracowników naukowych SGGW.

Dnia 24 stycznia 2017 roku w auli WIP o godzinie 11.00 gośćmi Wydziału Inżynierii Produkcji będą:

Tadeusz i Marcin Szepietowscy

ojciec i syn, współwłaściciele firmy Gama z Wysokiego Mazowieckiego.

Moderatorem spotkania będzie prof. Tadeusz Pawłowski, dyrektor naczelny Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych w Poznaniu.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -