Konkurs BHP / Okiem studenta

IX Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

W dniu 20 kwietnia 2017r. na Wydziale Inżynierii Produkcji odbędzie się finał IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie pod patronatem JM Rektora SGGW prof. dr hab. Wiesława Bielawskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Podobnie jak w latach ubiegłych Konkurs organizowany jest na terenie Wydziału Inżynierii Produkcji (budynek 21 i 18, ul. Nowoursynowskiej 164) oraz Wydziału Medycyny Weterynaryjnej (budynek 23, ul. Nowoursynowska 159) SGGW w Warszawie.

Laureatów etapu szkolnego wraz z nauczycielami prosimy o przybycie na finał Konkursu najpóźniej do godziny 9.20 (budynek nr 23). Uczniów prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości, który będzie niezbędny podczas rejestracji.

Informujemy, że organizatorzy Konkursu nie pokrywają kosztów przejazdu oraz noclegów.

Dane dotyczące konkursu wraz z programem znajdą Państwo również na stronach: www.bezpluga.pl oraz wip.sggw.pl

 

Współorganizatorami są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (partner strategiczny) oraz sponsorzy – firmy Bayer CropScience, Grene, 3M Poland Sp. z o.o.

Pliki do pobrania

NazwaRozmiarWersjaWejść
NazwaRozmiarWersjaWejść
Lista uczestników IX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie
372.7 KiB11.04.2017525
Program IX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie
1.8 MiB11.04.2017175
Zaproszenie na IX Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie
584.1 KiB11.04.2017408

 

Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -