Ogłoszenia dla pracowników / Programy NCN

Spotkanie informacyjne w sprawie konkursów NCN

W dniu 9 maja 2017 roku (wtorek) o godz. 10:30 w Auli WIP im. prof. Józefa Kuczewskiego odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie konkursów NCN.

W ramach spotkania Pani Joanna Stępkowska z Sekcji Projektów Krajowych Biura Nauki i Projektów SGGW przedstawi prezentację dotyczącą aktualnych konkursów NCN skierowanych zarówno do młodych adeptów nauki jak i pracowników z dłuższym stażem i doświadczeniem naukowym. W ramach spotkania będzie okazja nie tylko do zapoznania się z aktualnymi konkursami NCN, ale też szczegółowymi zasadami podnoszącymi konkurencyjność składanych projektów na etapie ich oceny.

Prodziekan ds. Nauki
Wydziału Inżynierii Produkcji
dr hab. inż. Marek Gaworski, prof. SGGW
Udostępnij na:
Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Google+Udostępnij na TwitterzeUdostępnij na ŚledzikuUdostępnij na wykopiePobierz Społecznościową 6PL
Tags: , ,

Wydział Inżynierii Produkcji to ponad 30 lat tradycji kształcenia studentów. Kierunki studiów - Technika Rolnicza i Leśna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologie Energii Odnawialnej, a od roku akademickiego 2015/16 Inżynieria Systemów Biotechnicznych. Oferujemy studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia kończy się uzyskaniem tytułu inżyniera, a studia II stopnia uzyskaniem tytułu magistra inżyniera. Oferujemy również studia podyplomowe i doktoranckie. Prowadzimy kursy i szkolenia. Organizujemy kurs pilarza uprawniający do pracy w zawodzie drwala zarówno w kraju i za granicą. W nowoczesnych laboratoriach prowadzimy badania maszyn rolniczych i leśnych.

Pozycjonowanie

- kontakt z administratorem -